Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

enter the matrix'de neo we trinity nasil oynarım

Natural

Öne çıkan mesajlar

enter the matrix'de neo we trinityolarak nasil oynarım???
levelda bi yoöntem war ama hiç bir işe yaramio sinan pek anlatamamiş bilen warsa yassin lütfen detaylı![hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 11 July 2003 19:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl'ın werdiği skinlerden neo nun skinini oyun dosyasında ne kadar ghost skini varsa o kadar çoğalt(copy-paste fln)sonrada ghost'un skinlerinin olduu dosyaya atıp ghost'un orjinal skinlerini sil,bütün neo skinlerinin ismi ghost'un skinlerinin ismi ile aynı olmalı,yoksa skinleri bulamıyo oyun,öff,roman yazdım yapamassan ps'den fln msj at daha yardım ederim[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

kasmayın öle olmuyor o :D
Oyunun içindeki hacking kısmından yapmanız gerekiyor onuda henüz çözebilmiş deilim fakat şöyle size iki tane komut yazıyım ordan çıkarmaya çalışın
a:Logın
A:Dır B:
orda skıns klasöründe bir oynama yapmanız lazım orda bir kaç kişi daha war onlarlada oynuyabiliyosunuz ama nasıl oldugunu çözmüş deilim uğraşan olursa Yazıversin bi zahmet forumlara.
Sosyal ağlarda paylaş

hackingde ööle bişi yok,yine ama bu sefer detaylı anlatıyom,neo skini için netten veya biyerden enterthematrix için neo skinini bul,actors klasöründe kactane ghost skini warsa,bulduğun neo skinini o kadar çoğalt AMA neo skinlerinin isimleri ghost skinlerinin isimleri ile aynı olmalı,sonra ghos skinlerini silip yerine bütün bu işlemleri yaptığın neo skinlerini kopyala,bu kadar.[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

evet,hackinge baktım,ve trinity konuştuun yerdeyim,benim yazdıım şeyleri yapınca oyunda ara demolarda neo'nun ağzı fln oynamıo mesela,onun dışında hata vermio,çalıştıından eminim çünkü birden fazla pc'de yaptım,animasyonları deiştirmiomki,sadece dış görünüş deişio,mesela demolarda neo'nun gçrünüşü ama ghost'un konuşması fln oluyor.[hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

ya çoğaltma yöntemi doğru
ama neo'nun tek bi skin'i varsa
ghost'un da atıyorum 20 tane skin'i varsa (ceketi dalgalanırken kare kare tek tek yapmışlardır)
o tek skin'i çoğaltıp isimlerini aynı yaparsanız, 20 tane değişik görünüm için tek bi skin kullanılır
yani suratsız, heykel gibi ve sefil bir Neo ile oynarsınız[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...