Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya kardesım bu kadarda ks yapılırmı ?

darksea

Öne çıkan mesajlar

mtakuso zuhahua :D olm bgn bi party kurduk berasmuta huehe 4 novacı (hero286 mees panna vede hlk bide ben :DD arkadasım olmasalardı giremezdim emma ... :D ) 4 tanede ksci herifler o kadar asmıski kendilerini o kadar seri atıorlarki 4 novacı varken ve ben varken aldımız exp bi arada 3600 e düştü ama sonra bizde turbolastık 8500 die :DD[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

ya abı ınanın 4 gundur kasamıyorum bu kadarda olmas ıbre takıldı :P gıtmıor harpy dıos ana baba gunu zaten artık harpy gıtmeden önce soruos durum nasıl ana baba gunu bun abı care bulmalı gecen mesela ıkı saglam mage areste resmen ks yaptılar :P nova cı ıkısıde clan larımı tecno dıye bı clandan nıklerıde yasardım ama olmuor ıste .....yuh yane be adam 62 mage cz de takılması lazım gelmıs ben gıbı ezıklrlle ugrasıyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

size beramustan örnek veriym adam eslantta gelmiş haritayı bilmiyo takip ediyo birini ks ne bilmiyo ben soruyom adama

ben:lvl kaçtı canım
xxx:41
ben:canım sen burda partty yapma seni ilerde almazlar bak ash kinght diye bi yer var oraya git ( dedim adam bana )
xxx:abi boşver bura ii clanda gelecek birazdan party yapcaz diyo ya
TABİİ KAFAYI YEDİM ( ALLAH TAN 50 + BİRAZ DAha akıllı)[signature][hline]!!!DO YOU UNDERSTAND ME !!!
Sosyal ağlarda paylaş

cz harpy nin yerini hiçbirşey tutmaz eslant ta bu ks yapanlarında kendılerıne saygısı oldugunu dusunmuyorum cunku yedikleri küfür ün haddi hesabi yok sahsen ben xigenon da iken paso harpy kasardım ana avrat düzde giderdim sonucta ben orada saatlerce duruyorum amelenın bırı geliyor herkesin emeğine sıçıyor[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

geçende estlantta partydeyiz partyde 4 paper 1pet mage var ben buffer ve voker swifter varız sonra kasmaya başladık 1.slotta o kdr ksci varki 4 paper bile işe yaramadı adamlar en sonunda 1.5k exp(ben 64üm aldığım ex,normal lvl 60 olunca 3k alıyosun yani)e dayanamayıp çekip gittiler czye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...