Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE İle Birlikte Gelen Yeni Bosslar =)

Cobra226

Öne çıkan mesajlar

Haddie lem sen kendine bak harca öle +7 leri +8 için yak yak sonunda +8 yaparsın ama bi bakarsın 100 tane +7 yakmışsın pöhh[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ualyn lycaonum yok ama çakı gibün yüreğim var :D

Dipnot:Çaktırmayın siz bunların clan başkanı GMden torpilli adamlar bedavaya uniquelerin allahını götürüyo hem ayrıca her şey bu humanlarda yauv Powered_by_Covetous diye bi clan var bi kere bitirdi forgotten templeı sonra dupeladı chestleri şimdi millete 50m a satıyo var ya bi girdim pazar şaşkınlıktan küçük dilim g...me girdi :D bi yanda hell breaker diğer yanda wreath of erenion yok o kalkandan şimdi ismini unuttum hani yamuk yumuk godlı bişeydi galiba :D sonra zaten elemanın birinde +6 dark vayne i görünce tamm dedim bitmiştir beta meta kalmadı ke ında azına sıçtılar :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel bi konu olmuş. tebrikler[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Karus...............................Karus
Ares................................Ares
6x...................................4x :D
Hala Sorcerer:D.................Rogue - Assasin
Dead...............................Alive :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddimi yoksa bi değindirmecemi :D eğer ciddiyse teşekkür ederim :)[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok beklersin banyoya giriyorum ko oynamaktan banyo yapmaz olduk :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler acaba merak ediyorum siz bi topic görünce sadece resimleremi bakıyosunuz dedim ya beta test serverı bu ve ben lvl 69 um...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...