Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE İle Birlikte Gelen Yeni Bosslar =)

Cobra226

Öne çıkan mesajlar

Evet beyler bazılarınız diyorki ke gelince yeni yaratıklar yeni bosslar gelicekmi ben bu tartışmaya son noktayı koyuyorum :D... Alın size KE ile birlikte gelen bossların SS ları bu SS ları geçen gün CZ de yapılan boss event ta aldım(Beta test serverında) buyrun bakın(Sevgili alan yetkilileri lütfen SS bölümünü kullan demeyin çünkü bence bu yeni bir topic açılacak kadar önemli bir konu)

[spo1=Messenger of the god Pathos][/spo]

[spo2=Başka bir poz][/spo]

[spo3=Messenger ve Commandent Guard][/spo]

Hazır bu messengerdan bahsetmişken burialin ss bölümünde gösterdiği bir resim vardı hatırlarsanız hani elinde inanılmaz büyüklükte bir silah olan boss ve eğer tekrar hatırlarsanız o bossun etrafında bu yaratıklardan vardı bir sürü ben bundan yola çıkarak diyorumki bu yaratıklar messenger of the god pathos olduğuna göre o yaratık tanrı pathos(aklıma gelmişken bunuda araya sıkıştırıyım dedim :D )Herneyse SS lara devam

[spo4=Commandant Guard Tek Başına][/spo]

Bu commandant guardların hepsi aynı statlara sahip ama görünüşleri çeşit çeşit...

[spo5=Isiloon][/spo]

[spo6=Isiloondan Başka Bir Poz][/spo]

Bu yaratıklardan en güçlülleri isiloon ve messenger ama bu 2 sinden hangisi birbirinden güçlü karar veremedim messenger çok fazla vuruyor,isiloon da çok zor ölüyor yani def ve hpsi çok fazla..

Evet beyler yeni bosslar bu kadar...Şimdi yorumlarınızı bekliyorum :)[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben açıkçası isiloon un spawn olduğunu gözlerimle gördüm (japkoda) bilginize :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

Öle ama kodumu oturtuyo :D öle yeşil bişeyler fırlatıyo böle tepene gelince yeşil yeşil buharlar fışkırıyo :)

Bu arada şu god pathos olayının resimleri

[spo2=Pathos1][/spo]

[spo1=Pathos2][/spo][signature][hline]Arma imzasında demiş ki:

Edit:Teşekkür ederim :)

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 03 Eylül 2005 00:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

La teşekkür eteme imzaya girmiş nasıl oldu o öle :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

resimleri göremedim ama boss event te çıktıysa sanırım japkodakilerdir moradonu basıyorlar çok güzel oluyo onun dışında cz de fln spawn olan dün bi boss gördüm "yürüyen bi ok kulesi" öldürdümü sizi tabiki bişiy olmuyo çok zor öldürdük ve düşen şey koca bi çokobaştı ...
Sosyal ağlarda paylaş

pathos ve messengerları harika görünüo,kesen oldu mu hiç onları ne düşüo onlardan?[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

Oha o büyüler ne öyle ya hem fire nova hem frost nova hemde 6. bölümde çözemediğim bir skill daha var kaç level sin ayıptır sorması?[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 60xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

boss eventte blue chest düşüyor normal bosslardan bisey düsmüyo sadece o sirada gelen yeni bosslarin blue chest düşürme ihtimali var.
daha bir çok boss var nova atan deruvishler deprem edenler vb..
inferno değil kullandıkları büyü çünki inferno alana atılır bu adama atıyor attığı kişi yanıyor etrafındaki bölgede yanıyor eğer kişi hareket ederse yanan alanda değişiyor bunu farkedene kadar 2-3 kere ölmüştüm :d
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cobra226, 03 Eylül 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
Evet beyler bazılarınız diyorki ke gelince yeni yaratıklar yeni bosslar gelicekmi ben bu tartışmaya son noktayı koyuyorum :D... Alın size KE ile birlikte gelen bossların SS ları bu SS ları geçen gün CZ de yapılan boss event ta aldım(Beta test serverında) buyrun bakın(Sevgili alan yetkilileri lütfen SS bölümünü kullan demeyin çünkü bence bu yeni bir topic açılacak kadar önemli bir konu)

şu beta test serverı nı nerden buldun[signature][hline]nick:Ralli_kardesligiTR
lvl:54
job:papermage
np22437
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler burdaki lvl ım 69 :D o garip büyü dediğinizde lvl 56 da çıkan bir büyü yakından vuruyor ama çok seri ve güçlü vuruyor bi de o messengerın ikisinde commandate guardların 2 sinide isiloonlarında 1inin biz aldık dropunu ama ne geçti elimizde blessed reduce scroll : sonra talosda keldi onu kestik ice belt çıktı :) bu arada öle ok kulesi şeklinde bişey görmedim henüz ilginçmiş o da :D

Edit:Aklıma gelmişken mp 255 olduktan sonra hp ye verdim statları o yüzden hpim öle bide +7/12 hp set üstte goblin :)

[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 03 Eylül 2005 13:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır buffsızım orda bide 1500 buff alınca 3k+ oluyo canım sen bide bizim clan başkanının gör ( _BadMom_ ) o 1500 buff değil undying alıyo 4.5 k canı oluyo :D ayıca benim lvl 56 da çıkan büyü dediğim (manes of fire) o 7. noktadaki garip işaret o yaratığın üstünde yanan lvl 39 da çıkan hell of fire sadece ke da grafiği değişik daha bi asortik :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Öff be awere3 cim 2 saattir ne anlatıyorum lvl 69 um ve mp 255 olduktan sonra bütün statları hpye verdim(biliyosunki 60 tan sonra statlar 5 er 5 er geliyo) üstümdede +7/12 hp full set bi tek pauldron talia skin bu resimde bizim clan başkanında bi de manyak unique itemlar olduğu için onunki normal dual rol lycaon pendant +1 iron necklace +1 dual +1 mage earring fln adam coşmuş yani :D bide elinde lycaon staff +7 olunca üstüde full +8/15 hp olunca onunki baya bi normal oluyo :D

Edit:Bak şimdi aklıma geldi ismini doğru yazmışım normalde herkes awar3 yazıyo bravo bana :D

[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 03 Eylül 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...