Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doubles the duration of help nedir??

Why

Öne çıkan mesajlar

Bu ne bea ilk defa böle bi item ismi duydum sen bi SS koyabilirmisin? Bi de neyden düştü bu?[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Haaa hatırladım ondan ben japkoda görmüştüm çok ama hiç uskoda görmemiştim o heral bişeyini arttırıyo ama neyini bilmiyorum scroll gibin bişey yani power-up yapıyo heralde :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

E hata etmişsin buraya yazarak ayıp deilmi buraya yazıyorsun bunu, bu kadar insanı madara etmeye ne hakkınız var bilmiyoruz işte napalım ala alaaaa....

yokmu bu işi halledicek adam buralarda... :D :D :D[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 03 Eylül 2005 15:48 tarihinde demiş ki:
doubles the duration of help in anlamı yardimin süresini 2 katına cikariyor fakat ne ise yaradigi hakkinda hic bir bilgim yok malesef...

Costumer dan 2 kat :D deestek alıyomuşun[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 6xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öle tahmin ediyorum buffer sana buff atıyo mesela kullanıyosun normalden 2 kat uzun sürüyo buffın etkisi bunun yüzlükleri japkoda 400k flndı galiba tam emin değilim...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...