Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper mage mi pet Mage mi

Jabba

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Yeniden KO oynamaya karar verdim assasin vardı lvl 61 o charım hacklenmişde mage kasmaya karar verdim..

Pet Mage mi dada iyi dicam Paper mı :) Çok klasik olucak bu yüzden bu soruya birde şunları eklicam paper iyise itemlar ne olmalı pet iyise itemlar ne olmalı.

Kolay Gelsin[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

paper isen hep mp ver üstüne en uyduruk elbiselere hp veya mp bas wizard staff yap flame/ice takıl çoğu kişi lvl 60 olana kadar pet takılıyo 60 dan sonra paper oluyor çünki pet mage hem apos hem harpy de en çok aranan üyedir lvl 60 olması kısa sürmez paper mage sade mp ye verdiği için demage si çook yüksektir cz de genelde paper mage tercih edilir apos ve deru ya giremez ama

[Bu mesaj CaDoBaBa tarafından 02 Eylül 2005 23:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlgimi çekti.Bir hafta boyunca en az 5-6 tane papermi pet mi diye başlık açıldı.Her başlığın altında da Arama tuşunu kullanın diye yazıyor.Ki ondan önce belkide 20-30 kere açıldı bu başlık.İnsanlar neden aramıyor anlamıyorum.Ben bile bir konuda yardım almak istediğim zaman tüm interneti tarıyorum olmassa forumlara başvuruyorum.[signature][hline]Name : Yuuzhan_Vong

X X X İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu X X X
Sosyal ağlarda paylaş

lwl 60 - isen paper olmanın açıkcası bi manası yoq bence paper mage genelde nova ile np kasmak için bir tercihtir ama herkesin fikri kendine bence ice/lr yaparsın 45olunca girersin harpy fln olmazsa lr ile deru/apos lwl kasmak kolay olur ayrıca
Pet = 160int kalan np (comp +6/10 set ve elixir +7/56)
Paper = Full mp (wizard +8/64 full +6/10 veya +7/12hp)

60+ isen bunlar herkesin normal olarak kullandığı şeyler he dersenki bnm lwl düşük pet = crimson set ... paper = +6 veya +7wizard kalan armorlar yine hp[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu forum paper mage konusunda bir kabus olmaya başladı...

Soru: Pet mage mi acmalıyım yoksa paper mage mi...

Ek: Klasik bir soru oldu oyuzden daha degişik bişeyler ekleyip sorayım dedim... Pet mage ne giymeli ve takmalı, Paper mage ne giymeli ve kullanmalı...

ŞAKA, ŞAKA DİMİ BUNLAR....

YA ALLAH RIZA İÇİN SADECE ARAMA YAPIN!!!![signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece Paper dedim ARAMA yerine.....

- Paper Mageyi Dengelemek

- Paper Mage

- Sizce Paper mi? Pet mi?

- Paper Staff

- Paper oldum ama

- Paper Mage items

-Paper Mage 61 Level

- Yarı Paper Mage

- Paper Mage Nasıl olunur

- Paper Mage için Giysi

- Paper Mage için Skill + Stat

- Paper Mage için

- Paper Mageden anlayanlara

Tam 3 sayfa konu başlıgı çıkıyor ve yok yok....

Lutfen ARAMA YAPIN!!!!![signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

+1 :D :D :D

Yokta benım kızdıgım şey emek var o 3 sayfada up uzun tek tek açık açık belirtilmiş yazılmıs ve hiçbir char içinde yoktur bu kadar açık ve net bilgiler aynı şeyler bir yerden sonra sıkıyor...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 03 Eylül 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
+1 :D :D :D
aynı şeyler bir yerden sonra sıkıyor...

:D yeni 65 olmuş bi paper mage olarak (bütün paper mage hakkında ki sorularınızı memnuyetle açıklayacağım)dediğini hatırlıyorum ; bende içimden 1 ay sonra bıkarsın demiştim :D hehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar dedim efet tabiki hala geçerli Pm atıpda cvp alamayanmı olmus aranızda... Hatta butun PM lere sayfa dolusu cvpler verip acıklıyorum herşeyi, bırakmak die bişey yok asla ama yeni bişeyler degil ki bu yeni bişey olsun bildigimiz bişeyse cvp verelim... Ama belki abartmadan 5-6 kere sorulmus bir soruya aynı şeyleri yazıp 7 kere cvp vermekte sizce önceki yazılan emeklere haksızlık olmuyor mu?[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...