Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6x lvl

Lord_Aurain

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben bi rogue yim . strateji mi kasttıım yere kdr belirlemek istiorum yani ben lvl 61 olabilirim anca bu yüzden bu kdr statım olur fln fln ... bu yüzden bilgi almak istiorum lvl 60 61 62 63 64 yeterli bu lvl lere atlamak için ne kdr sınır istior bu lvllerde olan ark lar sölerlerse sevinicem hangi lvl e kdr kasabileceğimi bilem ona göre düşüncem. şimdiden teşekkürler...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

level 61 ol sonra bırak level kasmayı ya da cok zamanın war ise oyun oynamaya 70 e kadar yolun acık ama kas kas level 61 sonrası insan sıkılıyor neden sıkılıyor cunku sundan:
level 60 taki exp inin 2 katı exp gerekiyor level atlamak icin level 61 de we de npc lerden gelen exdp yarıya iniyor.Level atlamak 61 e kadar iki kat zorlasırken 61 den sonra 4 kat zorlasıyor.UP de yoksa kes babam kes nereye kadar...[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

60 tan 61 e 72 milyon exp istiyodu galiba
61 den 62 e 132 milyon (ama gelen exp yarıya düşer )
62 den 63 e 145 milyon (61 deki gibi aynısı diyeyim yarı yarıya exp alıosun)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 60xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...