Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wurma Hızı

Stunner

Öne çıkan mesajlar

atak sekmesi azalsın diye koymuşlar[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Karus...............................Karus
Ares................................Ares
6x...................................4x :D
Hala Sorcerer:D.................Rogue - Assasin
Dead...............................Alive :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dex skill cooldownunu değilde normal vurma hızını artırması lazım. TAm bilimiyom ama birazdan warior arkadaşlar açıklama yazar.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

dex fazlalığı sadece skillin fail olma riskini azaltır[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Sosyal ağlarda paylaş

o işte.onu demeye çalışıyom :D yani bazen mana gidiyo ama dmg vermio. o riski azaltır :)[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de skillsiz vurma hızını arttırır[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Sosyal ağlarda paylaş

burial veya murtaza gelinde açıklama yapın ...ama bazı waririorlar dex bonuslu shell+7gloves giyiyolar bu hızı arttıtıryo galiaba birazda olsa...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

warriorda dex ne işe yarar bilemiorum ama bikaç unique warrior silahında dex bonusu var. bunun da ötesinde passionda 20+ dex veren bi skill var.35 skilliydi galiba. e hadi işe yaramıo o skill neden var?
ayrıca barbarian olmayan warriorlar için dex önemli diorlar sebebini sormadım saçma geldiinden fakat passiondaki skill kafamı karıştırdı açıkçası.
bu arada cloud dex veriomuş diye duydum doğrumudur bilen varmı???
Sosyal ağlarda paylaş

Warriorların hiç biri shell dex bonus u giymez. giymeleri kadar da saçma bişey olamaz Giga 1h weapondaki dex bonusundan çok, silahın speed i önemlidir. - ki giga nın speed' i "Normal"dir...

dolayısıyla normal olan attack speed, speed' i "very slow" olan silahlardan daha seri vurur.

Ama dex bonus KESİN İŞE YARAR ya da YARAMAZ diye bişey söylemiyorum...[signature][hline]:-O OMFGWTFBBQ :-O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
manicodil, 02 Eylül 2005 21:28 tarihinde demiş ki:
warriorda dex ne işe yarar bilemiorum ama bikaç unique warrior silahında dex bonusu var. bunun da ötesinde passionda 20+ dex veren bi skill var.35 skilliydi galiba. e hadi işe yaramıo o skill neden var?
ayrıca barbarian olmayan warriorlar için dex önemli diorlar sebebini sormadım saçma geldiinden fakat passiondaki skill kafamı karıştırdı açıkçası.

oyle bir skill yok guzel kardesim.

ayrica warrior'da dex hicbir seye yaramaz. dexterity madem skill'lerin fail vermemesi sansini arttiriyor neden rogue kardeslerde de bu olay yasaniyor?..
iskembeden sallamiyorum. skill'lerin tutmasi acisindan cok kez denemeler yaptik, fark goremedik.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 03 Eylül 2005 03:41 tarihinde demiş ki:
said:
manicodil, 02 Eylül 2005 21:28 tarihinde demiş ki:

oyle bir skill yok guzel kardesim.

ayrica warrior'da dex hicbir seye yaramaz. dexterity madem skill'lerin fail vermemesi sansini arttiriyor neden rogue kardeslerde de bu olay yasaniyor?..
iskembeden sallamiyorum. skill'lerin tutmasi acisindan cok kez denemeler yaptik, fark goremedik.

oyle bir skill var. 40 point isteyen "Nimble Wind". 20 dex veriyor bir sureligine.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 6X
Clan:
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

mage lerde arttırıo ama rogue larda bilemem
bir mage e dex verirseniz bi büyüyü normalde 3 saniyede atıosa 1 saniyede atıo ama dolma hızını görmedim büyünün tekrar açılmasını doldurmuyordur bence ama dex vermiş bi mage gördüm ben bi 51 atana kadar 3 tane büyü sallıodu[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 60xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...