Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Edepom.com (Zip Upload)

Ragnar

Öne çıkan mesajlar

Adındanda anlaşılacağı gibi zip dosyalarımızı yükleyip paylaşabileceğimiz bir ortam.

Http://www.edepom.com

Site şuan beta aşamasında.
Sevgili patidaşlarımdan isteğim siteyi denemeleri ve hatalar ile karşılaşırlarsa bana pm atmaları.

Sitenin beta olmasından dolayı sadece 5 mb zip dosyası alabiliyor. ilerideki zamanlarda bu limit ve file type lar değişebilir.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hımm bir deneme yaptım zip olarak hatta linkini bile verim

http://www.edepom.com/down.php?file=11581716082005623.zip işte bu :d

edik: önemli bişiy değil zararsızda değil merak etmeyin :D[signature][hline]<C & E>
I Love =o=
HåD£§©ik 2°°3 - Plutøn 2°°5

[Bu mesaj Pluton tarafından 17 Ağustos 2005 16:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Pluton tarafından 17 Ağustos 2005 16:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslına bakarsan rarda sorun vardı bende uğraşmadım işerin yogunlugunda 1 günde yapılmış bir iş sonuçta.

Sorun ise php'nin rar'ın mime'nı application/octet-stream olarak goruyo.
Kaldıki application/octet-stream içine giren birton type var exe de bin ine kadar.

bununlada uğraşmadığm için zip kaldı ama düzeltirim bir boşluğumda[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

çok esprituel olmuş site ben almiyim.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...