Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi Human Clani Hangisi..!

Why

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar çok atıldım partilerinden, herkesin yaptıgı gibi onlarda klandan adam bekliyorsa eger klan üyesi olmayan kişiyi partiden atıyorlar... Atılmıyor degilim çok sefer 1-2 saat oturup czde parti bekledim... İlk çıkanın yerine alıyor hemen eger parti müsaitse ayrıca saten sunuda soyluyorlar Harpy için güçlü mage lazım sende guclusun diyorlar ben gidicem kusura bakmayın falan dedgimdede çok sefer kal az daha yada :// buişaretler yaptıkları olduyor... Ya bu oyunda zaten bu tip şeyler herkesin yaptıgı gayet dogal olan şeyler herkes herkese işi gorulene kadar dayı diyor... Onlara has bişey deil ayrıca neyin içinde oldugunuz onemli degil sizin ne oldugunuz önemli bence... Kafa yapınız aldıgınız eğitim kultur aile terbiyesi yada kulturu onemlidir... Neyin içinde oldugunuzu bildiginiz surece bence hiçbir şeyden korkmanızada gerek yok... BU BİR OYUN ARKADASLAR.... YOKSA BEN YANILIYORMUYUM....

Oyuna giriyorum parti arıyorum ve exp. kasıyorum... Kafamda olan şeyde Level kasmak, para kasmak, güçlenemek, item almak... Herkes böle bakarsa zaten olaya kimsenın kimseye bir zararıda dokunmamıs olur....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 02 Eylül 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
BU BİR OYUN ARKADASLAR.... YOKSA BEN YANILIYORMUYUM....

Oyuna giriyorum parti arıyorum ve exp. kasıyorum... Kafamda olan şeyde Level kasmak, para kasmak, güçlenemek, item almak... Herkes böle bakarsa zaten olaya kimsenın kimseye bir zararıda dokunmamıs olur....

katılıyorum , oylede kalsın daha ileriye goturmelerine izin vermeyelim yakında tarikata uye yapmaya baslar bunlar :)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 02 Eylül 2005 12:05 tarihinde demiş ki:

Hurricane cim
sahsen bizzat en az 30 kere oboda ks yedim adamlardan
sen Mage oldugun icin işlerine geldigi icin seni party e alıyorlar acaba rogue olsan ne olurdu :D

ayrıca tum arkadaslara ; bu klanı yuceltmeyelim lutfen üçgenler müçgenler hepsi ilginc acayip kabul , Dan Brown'u da okudum iyi biliyorum zaten butun bu ilginçlikler bizi ceksin diye yapılmıs uzun yıllar boyu tasarlanmıs , ben size ilginizi cekecek islam dinine ait veya Turklere ait bir cok sey yazabilirim (kendi degerlerimzle ilgilensek daha iyi bence)

İLLUMİNATİ clanının bugüne kadar Ks yaptını görmedim. Ve duymadım. Eğer 2-3 tane velet gelip te spot almaya kalkarda bi yerlere SS koyarsa herkes o clanın Ks yaptığı kanısına varır. Ben şahidim olaylara.. TR clanından gel_pc_pc adlı arkadaş. Bi gece biz harpy partysindeyken Hurr1 sende vardın.. Adam geldi bize Ks yapmaya başladı..Sonra Dmio 1-2 arkadaşını çağırdı bunlar yattı :D
Aradan 5 dakika geçti bu gel_pc_pc olacak şahıs yanına picallo_TR, sertak gibi isimlerle yeniden geldi spota.. Bu sefer Dmio gene çağırdı.. Adamlar 4 dönüyo nasıl kaçıyo görceksiniz. Sonra gene bu gel_pc_pc olcak şahıs party dekilere Ana avrad küfretti.Bu olayda size anlatmak istediğim 2 şey var. 1.İLLUMİNATİ clanı ks YAPMAZ!
2. TR clanı kadar terbiyesiz, ahlaksız, Küfürbaz bi clan daha görmedim. Birde Türk clanı kendileri.. Ama adam DEĞİLLER![signature][hline]Woot senin dediğine de değinmek istiyorum.. Rogue olsan alırlarmı demişsin.. Beni her zaman alıyor eğer clandan bi arkadaşı yoksa? Benim lvl im de 61.. ?

[Bu mesaj SoLaReS tarafından 02 Eylül 2005 14:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bildiim kadarıyla illuminati clanı adam alırken ideolojik şeylere takıorlar hatta almadan önce skypeden konuşuorlarmış alıcakları adamla. ks lerine tanık olmadım ama ben talosa yatmış resser beklerken gavatın biri gelip beni 4 taş kaldırdı hiç bişi sormadan sölemeden. bide pm kapadı. şahsen bi garezim yok ama sevmek içinde pek sebebim yok.
woot kardeşime katılıorum anlatacak bi şey varsa kendimize ait olsun. onların masonluğundan aydınlığından bize fayda gelmez...
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden sorsanız tereddütsüz immortal_souls ve ya FiRe derdim .

şimdilerde değişti olaylar, illuminati olabilir ... ben insomnia dayım ve insomnia da gayet sağlam, cz de aktif değil falan diyenler olmuş, şu an için cz de daha çok exp&item kasıyor insomnia . çok zorlayan olmadığı sürece pkya çıkan yok şimdilik .

yani sıralama gerekirse,
w00t
illuminati
insomnia

benim için ilk 3 ...
Sosyal ağlarda paylaş

psychosisden nefret ediorum :D (şaka bi yana hepsi sağlam vuruyo onların. iiler yani)[signature][hline]Metakuso.........................Metakuso2
Karus...............................Karus
Ares................................Ares
6x...................................4x :D
Hala Sorcerer:D.................Rogue - Assasin
Dead...............................Alive :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...