Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler GO_CANX die bi adam var ona dikkat (yorum yapın)

BloodyFingers

Öne çıkan mesajlar

Öh be kardeşlerim bu kadar abartılır . Bende altı üstü bi iron impact vardı saglam oda treasure chestten çıktı.Üstümdeki parçaları ilk gün tüm bossları keserek çıkardım . +6 kekuri ringler falan da yok zate uniq takılar 5 e up oluyo ke de.
Saglam sallamışsın ne diim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aaa gocan gelmiş. Naber ? Naapıtınız clan falan ? Ben diezi bıraktım artık clan faladan dağılmış heralde.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya armas sorma diez de hacklendim itemleri almışlar clanıda bozmuşlar sonra gm e söledim rollback yaptı ama 2 gün sonra gm in teki tüm itemlerimi ve paramı aldı hiç bişi kalmadı bende bıraktım ko yu .Ridley,dreamless,kill_him ve ben hepmiz bıraktık kökten çözüm. Alsınlar gmler kendi aralarında oynasınlar oyunlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

........ adminler. Ben tatilde olduğum için giremiyodum oyuna bi girdim clan gitmiş. Bide diezde adamlar çok uçtu bende diezi bıraktım. Cypherda yurttaki arklarla oynuyorum.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

GOCAN_X in sorusuna cevap: oyunun 2. günü gece saat 22:30 sıraları boss event vardı ve human caste ın (yani piana) önünde yüzlerce boss çıktı 23 tane kekurikakara çizdim 1 tane lupus 1 tane lobo ve 1 atilla aldım tek başıma o zamnlarda char ım bayaa sağlamdı zaten bilenler bilir anahtar görev bug u vardı lvl im de bayaa sağlamdı ve itemlerim de iyiydi ben gocan_x den iron impact i oyunun 2. günü istemedim o zamanlarda kendi itemlerimi düzmekle meşguldüm arkadaş belki hatırlar atilla kesmiştik ve sen itemlerini göstermiştin diğer arkadaşların söledii gibi bu itemlerin dup olma imkanı yok çünkü serwerde 1 tane olan itemler di bunlar her neyse çizdiğim bosslardan bir çok item düştü 1 kekurikakara dan 1 yüzük ve 1 belt düştü böle mine droplar çok oldu lupustan staff ve pendant düştü lobo dan da aynı şekilde bunları gece satışa bıraktım 3 kere tezgahı yeniden doldurdum bölelikle yaptım 250m para yı bilen bilir mazemelerin çoğunu Bad_Mom diye bi orc arkadaşım aldı böyle al-sat yaparak daha 500 m para daha yaptım yani hiç bir şekilde dup yapmadım beramusta dup yapma taktiğini biliyodum ama hiç bir şekilde dup yapmadım Gocan_x seninle de bi sorunum yok arkadaşım sadece bir açıklama bekledim bir şekilde seni de rencide ettiysem özür dilerim saygılar[signature][hline]Serwer:Diez
Nick: HEALER_OZY (n00bken açmıştım char ı)
Clan:.........
Claeric lvl 5X
Np:4x :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yok benim için herhangi bi sorun ben sadece oyunda buldugum itemlerin hepsini nerden çıkardıgımı açıklayabilirim.Server ın açıldıgı ilk gün gece saat 4 gibi açılmıştı ben ilk girenlerdendim
ve ilk günlerde serverda xp rate i şu ankinden 2 kat fazla idi çabucak 30 olup czye gittim.Orda diezden tanıdıgım Proggressive ve uppala yı gördüm beraber clan kurduk Beta™ adında ve ilk gün tüm bossları kestik bi çok item çıkardık ve ben 11 gün bu clanda kaldım sonra arkadaşlar test e daha oynamıcaklarını sölediler bende çıkıp hitz e girdim o gün server ın açılgı 2. haftaydı hitz de herkez shell falan giyoyodu.seninle muhabbetim oldu günde o gün idi yane 12 gün olmuştu server açılalı zate bende +7 shell +7 shard gibi itemlerde yoktu bi tane +5 shardım var bide +6 mirage shellde +1 idi. O güne kadar bi çok boss event oldu ve bi çok item çıkardık yane anıyacagın bendeki itemler ne düpe nede başka bişi idi.
Sosyal ağlarda paylaş

O malzemeleri bizim clan başkanına satmışsın şu an lycaonu staffı +7 ve pendantı +1 :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce bi combo yedi yanımdaki öldüm gülmekten :D Clan partideydik yattı yanımdaki 3 saniyede 7 kere çaktılar adama kimse de görmedi :D acaba CZ de gizli güçler mi var...?[signature][hline]ViasuaL_TR
5x
Diez
Warrior Pro

Benimle partideyken soru sorma,geyik yapma,pm atma.. Sadece hareket eden herşeyi yoket..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...