Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler GO_CANX die bi adam var ona dikkat (yorum yapın)

BloodyFingers

Öne çıkan mesajlar

test serwerini oynuyordum bu adamla birlikte troll party sine girdik serwer açılalı 2 gün olmuş adamda dual shard full chitin +7 gösterdi neyse daha sonra Hitz clanındaydım bu adamı clana aldılar beraber atilla kestik adamın bize gösterdii itemler şöyle 4 tane shard +8,rol,roc,iron club muydu neydi,full chitin shell set,priest pendant 3 tane,belt of dex,rouge earrings,+6 kekuri ringler, bir sürü mazme ve bu adam clana o gün alınmıştı daha önce clansız takılıyordu nasıl böyle bişey yaptı anlamadım acaba adminlerle falan bağlantısı var mı die biraz ağzını aradım diezden de tanıyorum kendisini ama laf alamadım priest olduğum için iron club u almak istedim(satın almak) (250m ye yakın param vardı) satamam kusura bakma dedi neden diye sorunca bi nedenni yok sadece satmam dedi sizce 250m verilince hangi mazeme satılmaz dediğim gibi bu arkadaşın adminle bi alakası olabilir (GO_CANX dediim arkadaş bilenler bilir Diez serwerında DOMATES clanının kurucusuydu ve adamlar orda da item manyağıydı) anlamadım nası oluo saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ::LEANTORA:: ydım o serwer da ama bıraktım nesse konuya gelelim bunların dup le alakasıo yok gibi geldi bana
hangi arkadaşi serwer açılalı 2 gün olduu zaman dual shard +7 full chitin set +7 yapmış bunu görmedim hem dupe yapsa bile kendindeki itemleri dup ler bunu satması lazım ki, başka itemler alabilsin parayla alakası yok zaten bunun itemleri hangi bossu kestin de ne zmaan çıkardın kardeşim yine anlamadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 30 Ağustos 2005 17:48 tarihinde demiş ki:
Armas ı çağırın o bilir :)

Geldim hemen.
Bende diezde oynadığım zamanlar Domates clanındaydım. Dolayısıyla Gocanx i tanırım. Herhangi bir edit veya gm bağlantısı olduğunu görmedim. Diez deyken çok itemsiz kaldığımız oldu o da bizim gibi itemsız kalıp item kastı lvl kastı.
Şimdi ke test beta falan fıstık nası bişeydir bilmiyom ama impact i falan varsa satmamasını normal karşılamak gerekir.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ismimden anlarsınız.O adam harbi nası yapmış öle.O inn bugu var bende hergün bakıodum inn e ama bi şey çıkmadı hiç
:( . Belki de öledir.Ama dupe de olabilir çünkü test olduğu için herkez istediğini yapıo.Bi adam goblin fp daıtıodu.Bide inn bugu varmış çoğu kişi köşeyi dönmüş öle.(AMAAN nese köşeyi dönsen nolur nede olsa silinceq) :D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Jean ali hiç konuşma sen hep asasinsin diye beni alıyodun teketekte bugün ob in önünde bana dlıpta ölünce nası şiştin ama puahaha ee talia giyince öle oluyo :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahuha biliyorum ne yapçağını acid potion demi :D ama talianın durability 5k 3 acid potion atsan yakarsın ama merak etmee bizde talia çok olm istediğin kadar yak :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be ne dupe u olm sen istediğin kadar yak ben alnımın akıyla tamir edicem o taliayı muahaha işi bilcen işe gitmicen :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Allah allah şansa bakki ben bi yolla tamir edebiliyorum:D

(Meslek sırrı) :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 31 Ağustos 2005 14:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bişey istemenin burda hoş karşılanacağını zannetmiyorum biz betadan bahsediyoruz official serverlarda kesinlikle böle bişey yapmadığımıza ve yapmıcağımıza emin olabilirsin...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cobra226, 31 Ağustos 2005 14:23 tarihinde demiş ki:
Böyle bişey istemenin burda hoş karşılanacağını zannetmiyorum biz betadan bahsediyoruz official serverlarda kesinlikle böle bişey yapmadığımıza ve yapmıcağımıza emin olabilirsin...

Yalana bak az önce msn den +8 defender la iron impacr satan değilmiydin ( şaka bi yana bu arkadaş msn den bug u sorduğumda item istedi O.O[signature][hline]Türkmusun baba god gun meni kill baba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...