Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böle türkün [b]çicek böcek[/b] ... Herkes okusunda görsün ...

zzz

Öne çıkan mesajlar

Cevap bile verilmez bunlara. Allahın hayatının %90 ını sokaklarda geçirmiş annesi babasıyla alakası olmayan (aile terbiyesi almamış) sokak çocukları da internet kafelerde bu oyunu oynarsa olacağı budur. İyi küfür öğrenmişsin sokakta deyip geçiyorum bunlara ben. Allahın sokak çocukları. Go away![signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan:
Lvl: +10
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

walla öncelikle hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan okudum bunu belirteyim...arkadaş haklı bizim ülkemizdeler babaları türk cocugun buraya hayranlar bizim sitelerimizden cıkmıyolar egitimlerini turkleredn alıyolar doktorları turk ama yenilme korkusu var onlarda...baya dolmus arkadaş keske küfür etmeden anlatsaydı.ben küfür e karşı bi insanın hayatım da ve bu oyunda.

Küfür ve KSer olsun istemem..yapanla konusmam partisinden cıkarım..kaale almam..

Keşke kufursuz bi sekilde bu konuyu dile getirseydi...eminimki en cok okunan konu olurdu ve oyunda da etkisi olurdu..her yabancı clanda 5-6 tane TÜRK var cunku....

Bizim bu oyundaki eksikligimiz ben olma cabamız...

Türk oldugumuzu ispatlamaya gerek yok...sadece 4 clan kursak

2 fisrt 2 ally liste bizim olur zaten ve cz de lure dm partileri..

işte bu sefer diyecekleri soz yapacakları bişi kalmaz....

ben 64+ ları first 62+ları ally olarak görmek istiyorum..

ve clan ismi tabiki TÜRKÇE olacak...

umarım isteklerim yanlış anlaşılmaz ve kimse tarafından tepki almam...

Hepinize ii oyunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 02 Eylül 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
Ucubeler(p****
[signature][hline]İçimdeki şeytanın ensesindeyim!
Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana..
Nukem_Verite, 02 Eylül 2005 02:17 tarihinde demiş ki:
fener içerde schalke den 1 puan alırsa alır gerisinde babayı alır diyor sözlerimi noktalıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RaPisM, 02 Eylül 2005 15:04 tarihinde demiş ki:
yazık ya ne diyeyim böyle insanlar sayesinde TÜRK'leri kötü biliyolar.Adamlar ks ci görünce direk Türk diyolar artık...

çünkü onlar işi aşmışlar bizim kscilerle karşılaştırırsan gir bak dene gece 1den sonra bi harpy spot1 yani en çok ks olan yere 1tane ks ci oluomu ... diyaloglar şöle geçio bütün gece boyunca

- hi
+ hello
- room?
+ sry full
- ok ty

ve adam başka spot a gidip bakıo ks yi aklının ucundan bile geçirmio çünkü o da bilio ks yapıpta eline %2 , %3 den başka bişe geçmiceği + o oyunda nicki ksci die öğrenceklerini ama adam napıo düzgünce beklio o %2 , %3 bir iki turda alıo ... keşke bunu düşünebilen türk ksciler olsa( ama bende biliom sadece boş bir umut bu o yüzden kscidir die takmıom bile)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...