Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke gelior

st3am_tr

Öne çıkan mesajlar

Efet arkadaşlar nihayet beklenen zaman geldi.. KE yani Knight Empire la buluşma zamanı.. Artık yeni haritalar yeni yaratıklar içeriyo oyun...[signature][hline]Nick : VW
Clan : Aswan
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : xxxxx
Baş Düşmanlar : CoolTang,Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

okul açılana kadar (yaklaşık 1hafta)gelirse ii olur ama böle bişe yapabilecek kapasiteye sahip olduklarını sanmıorum ... öle söleyipte hemen yapabilselerdi ooo neler değişmişti şimdiye ...ne diim bekliip görcez...

RespecT[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

KE geldikten sonra np lerin silineceği kesin (bence en iyisi ama np transfer e artık bişi bulmaları lazım) coin ler belli değil daha sitede anket yapmışlar ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemicem[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 59xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 02 Eylül 2005 12:59 tarihinde demiş ki:
KE geldikten sonra np lerin silineceği kesin (bence en iyisi ama )

-1 .. Nychris senin char ın diyelim 844588np kasmışsın .. ki bu np yi kasmak off ne kdr zaman alır adam sadece o np yi kasabilmek için o listede isim kasabilmek için kim bilir ne kdr para harcayıp itemlar aldını düşün ve sadece bi upgrade olup KE gelcek die adamın kaç senelik emeğinin sıfırlandığı düşün sen olsan naparsın? ben olsam onu yapan kişinin çicek böcek anlatabiliomuyormuyum adam resmen oyundan soğur bırakır walla(ztn bıraktı sawaştan sawaşa oynuo ama sadece örnek için) ...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

peki sence np transfer yapıp listenin yarısını geçen adamlara ne demeli?
ben de 45k np var ken 30k np si olan bir adamın şuan 100k np si olması
kaldıki ben savaşlarda (en az 2k) ve cz de hiç kaybetmeden hergün 500 de olsa np kasan bir adamım ben 60 oldum ama adam bir günde 100k yapıo ( ve cz de dikkatte ettim kasmış olabilir dedim ama daha adamın 2 kere birini öldürdüğünü gördüm. party deki elemanlar öldürüodur dersen bu adamın öldüğü kadar ben ölsem değil bobert gm de olsa ismim rezil olmasın yeter artık deyip çıkarım cz den)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 59xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...