Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko açilcak bu türk knight simi lütfen geniş anlatın ..

Carsamba55

Öne çıkan mesajlar

said:
HasMez, 31 Ağustos 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
soruyu tekrar alabilir miyiz?

+1 bi anlasak ne sorduğunu....ya sen anlatamadın... yada burdaki kimse anlıyamadı... dimi ama? :)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: xxxx
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 31 Ağustos 2005 16:26 tarihinde demiş ki:
Tercüman bir arkadaş vardı az önce.Cz deki yazıyı çözmüştü.Bunuda bi çözsün bi zahmet.

Artık para alıcam galiba bu işten. :)

Sanırım Pati Ko açılacak tradedini okumuş onu soruyor.

Ama pati Ko dan önce Türkçe dersleri veren biryer açılmalı. Oyunda adamlar Türkler İngilizce konuşmuyor diye kızıyor, tabi nerden bilsinler çoğu Türkçe bile konuşamıyor doğru düzgün.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Ben biraz biliyorum tarzanca,anladığım kadarıyla tercüme edeyim.
said:
Carsamba55, 31 Ağustos 2005 15:45 tarihinde demiş ki:
dinliyorumm.

Diyorki,soru sormuş başlıkta,cevabını verin,evet kulağım sizde.
said:
ko aynı american knight gibi mi olcak

Knight empire diyor,aynı knight online a benzeyecekmi,yoksa farklı bişimi olcak diyor.
said:
ve bunu kim yapcak

Bu işi kim yapcak diyor buradada,yani ke yide ko yu yapanlarmı yapacak,biz bişey yapalımmı,ucundan tutalımmı diyor.
said:
yapınca lütfen dowload ını buraya koyunuzz

Buradada,gene anladığım kadarıyla,şimdi oyun değişince,biz apışıp kalcaz,yeni oyunu nereden indiricez,biz bulamayız,siteye bakamayız,buraya ben ve benim gibiler için bi adres verin indirelim,demek istiyor.

Çeviri yanlışları olabilir,yaklaşık böle bişi :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Carsamba55, 31 Ağustos 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
demin ko 1 gün sonra açilcak diye konu gördüm biriside yazmiştiki 1 levelden mi başlicak yazdi bende bu bir yeni knight mi diye merak ettim ko ney geniş açiklayin pls

Zaten sana bişi açıklamak için gayet geniş olmak lazım. Ama ben yazdıklarını okudukça daraldığım için hiç karışmıyayım en iyisi.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

neyse cevaba gelelim

ko= knight online
ke= knight empire

knight empire , ko'nun bikaç rötuş yapılmış hali. mesela bazı yaratıkların görünümleri degiştirilmiş , yeni upgrade sistemi var,yeni drop sistemi varmış. breth ve piananın haritaları degişti. breth artık luferson castle olarak geçiyor sanırım daha geniş bir harita. eslant , cz , abyss dungeon , arena bunların hepsi kodakinin aynısı olucak. pek bir fark yok sadece görsel degişiklikler olucak. kodaki yaratıkların aynıları kede de olucak. aa unutmadan bikaç extra yaratık olucakmış ama tam bir bilgim yok o konuda.

@ büzük lolsun![signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

sanirim TURK KO acılcak arkadaslar ..
bana screen shotlari fln geLdi .. ugra$iLio su an map olarak cz fln yok yeni patchler araniyor ayrica MGAME bu patchleri parayla satıyormu$ su an sadece local area uzerınde oynanıo ve co bug warmı$ frapslarından ve screen shotlarından gördüüm kdriyla[signature][hline]DarKDreaM
İn Xiegnon
Human Assasin
LvL 65
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...