Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stat Sınırı

Joey

Öne çıkan mesajlar

Araştıra taraştıra anca buraya kadar gelebildim
şimdi 65 üstü lvl e sahip olan arkadaşlar int e verip Wreath of ererion silahını almaya başladılar ve biriyle konuştuğumda (Alchemical_Sorcerer) çünkü gereksiz stat gibi bişey söyledi .
ve hangi 65 üstü lvl birini görsem en fazla 255(bir bölümde yani mp, dex, yada str) stat ı var diğerini başka bir şeye veriolar . bir bölüme en fazla 255 stat mı verilior acaba bilgisi olan bi arkadaş varmı?[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 59xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

evet bi bölüme en fazla 255 stat point verilio,forumda da bilgi dökümanlarından birinde söyleniodu ztn bu.[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

dex,str,hp,mp,int, hepsine en fazla ayrı ayrı 255 verebilirsin, tabi ki bu kadar stat pointi elde edebilirsen...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 02 Eylül 2005 12:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

en fazla 255 olur. Mage isen 255 mp den sonra inte yeterli inte ulaşınca hp ye verirsin olur biter.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi int diom da 92 int verene kadar (yani mage linen cap +6/25 DD giyene kadar) 69 lvl olmam lazım :D (zannedersem)
bide şöyle bir sorum olucak
şimdi bana health bonus 1 yaklaşık 10 hp fln verio
ben statlarda hp ye 1 verirsem 10 hp mi verir verdikten sonra taktığım health bonusların verdiği hp miktarını arttırırmı? (ulan sanki deney yapğıoz fareye bilmemne miktarı azalırsa bilmem ne miktarı çoğalır hasta ölürmü gibi bişi oldu sdadgs df gsgf error :P)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 02 Eylül 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
adam pazarlık yapıyo :D

çaktırma gm e diyeceklerimin alıştırması :-P[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

HP ye vereceksin....

asasin isen, str'nin sana tek faydası, inv. de ki taşıma kapasitenin artması olacaktır...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Artık bu konulara girmiyorum bile...

Paper mage (Female) 62 Level oldugunda MP degeri 255 olur...
Paper mage (Male) 66 Level oldugunda MP degeri 255 olur...

Klanını ne yapacagınız size kalmıs bişey bence....

İnt. yada HP tercihi siz yapıcaksınız... Benim kendi gorusum 70 Level olmadan int. e vermek mantıksız.... Çünkü Ancak 70 Level oldugumda Flame/Lr olacagım için Lr ile Player sutunlamakta Lycaon ile ancak yuksek bir int. ile olacagından bence 70 Level olana kadar en dogrusu artan statları HP 'ye vermektir....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Olma olasılığı yoktur. Dex damage artırır assada.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam ne bagırıyorsunuz hesabı yanlış yapmısız yaw :D :D

64 Levelde 255 oluyor Female charda......

Benım su anda 250 MP puanım var...

12 int.e verdim bununla 262 olması lazım...

Levelim 65 olduguna gore her levelde 5 stat verdigine gore...

Level 64 oldugumda normalde 255 MP olması lazım ve 2 statta artması lazım... Tabiki bu Female char için...

Male charları olanlar benım gibi 66 Level olduklarında ancak 255 MP puanına ulaşabilirler....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 65
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 02 Eylül 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
her lvl 5 statmı veriosun anlamadım

Hayır 60 tan sonraki lvller 5 stat verir[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: