Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14,15,16 yaşalrinda heavy,trash,hard rock grubuna davulcu we basçı aranio...

neo_88

Öne çıkan mesajlar

Fülüt deli calarım Hani varya ayna big big big worldz in a big big big worlds not a big big big if you leave me midir nedir onu calıyorum 7 karanfili caluyorum başka bir sürü şey calıyorum
*fülüdünü Cıkarır*[hline]:rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: Amma rock'çı warmış yauw
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 14 July 2003 03:54 tarihinde demiş ki:
studyo saati 20 milyon konserlerde parca basi 20 milyona super solo gitarist taniyorum, telefonunu verebilirim..[hline]"HEPİMİZ ZENCİYİZ!"

Sen misin o solo gitarist?[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

Ömer Çelakıl var bi tane, kuranın şifresi diye bi kitap yazmıştı hani. Onu geç te adam mannnyak gitar çalıyo. Serdar öztoptan daha iyi diyebilirim rahatça. Süper. Dinlediğim en iyi yerli gitarist...[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 10 July 2003 22:00 tarihinde demiş ki:
okulda çalinan fülütten bahsetmiorum neyse :) ehe[hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM
onun adı blok flüt oluyor. yan flüt dediğiniz aletin de yanı manı yok. direk olarak flüt'tür adı.[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chong song tung, chenk.: (ayağını yorganına göre uzat)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada deep purble adlı grubu da çok merak ettim. dinleyip bakmak lazım nası bişi yapıyorlarmış :D

yoksa anyone's doctor diye bi parça var. o grup mu? [hline]eski bir çin atasözü der ki:

[Bu mesaj Sufi tarafından 15 July 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 15 July 2003 18:48 tarihinde demiş ki:
bu arada deep purble adlı grubu da çok merak ettim. dinleyip bakmak lazım nası bişi yapıyorlarmış :D

yoksa anyone's doctor diye bi parça var. o grup mu? [hline]eski bir çin atasözü der ki:

[Bu mesaj Sufi tarafından 15 July 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]

ewt yanlış yazmışım !!!ne iğma etmeye çalişiosun onu söyle!!!![hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...