Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haziran ayında gelen faturaya bakın !? [ TTNET ]

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Geçen sene bana sırf haziran ayında 616.600 gelmıstı tek bır fatura hıc unutmam :) temmuz 348. küsür geldi .agustos ayında normal paketten gırdık 160 küsür geldi yıne :)
napım normal gırınce cok yavas 146 ıle gırınce manyak baglantı oluyordu :)[hline]Atalarımız demi$ ki:

Azimle s..çan duvarı bile delermi$
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 12 July 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
13 haziranda ankara'ya gittim 13 gün için gelen fatura 80 milyon bu nedir ya oha diyorum ![hline]The Legends will never die
KinGpiN
the striked sazan

bi de adam gibi hizmet verseler.bi de o fatura kadar büyük rakamlı download etse .[hline]Atalarımız demi$ ki:

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli_Deuce, 13 July 2003 02:20 tarihinde demiş ki:
Geçen sene bana sırf haziran ayında 616.600 gelmıstı tek bır fatura hıc unutmam :) temmuz 348. küsür geldi .agustos ayında normal paketten gırdık 160 küsür geldi yıne :)
napım normal gırınce cok yavas 146 ıle gırınce manyak baglantı oluyordu :)[hline]Atalarımız demi$ ki:

normal bağlantın varken 146 ile mi girdin?????? yazık değil mi o paraya
Sosyal ağlarda paylaş

abi kablonet de çözüm değil ki. Tam kepaze bi olay bu kablonet!!![hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kablonette çözüm değilse hiçbirşey çözüm değil demek.
ist/üsk de oturuyorum sanki köy bura ne adsl ne kablo var küfür gibi.180 200 arası birşey gelicek sanırım banada.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyede internet kaliteden kırpmaktan rezil durumda, kimse ses çıkartmadığı için(ses çıkıyo ama yetersiz)diğer ülkelere söylemeye utanıcağımız bi bağlantımımsı boru var. kablonet dediğiniz o olay var ya rahat bırakmıyo oyunu oyniyim beaaaabi daocdayım (çok sinirliyim demin kopmuş olduğu belli oluyo) sabahtan beri 9 kez fırlatıldım oyundan sanki birden 0a düşüyo ara sıra,bu downloadda falan kalındığı yerden devam edildiği için pek sorun diil (1-2 saniyelik kopukluklar)ama oyunda bu hemen linkdead olarak çok pis koyuyo. birileri arkadaşlarına fişle arkadan müdahele yaparak şakamı yapıyodur nedir gıcık bişeyler oluyo ama tam olarak bilmiyorum. verdiğim paranın 5.000.000 (beş milyon türk lirası)ndan gerisi buna sebep olanların boğazına takılsın. ben neden bu ülkede yaşiimki akıl var mantık var 60 milyon internet parası para bu kadarmı değersiz!? başka bi ülkede 60 milyon dolara kaç bilgisayara bundan çoook daha iyi internet bağlanır?bu oran, diğer ülkelerin ekonomisinin bizimkine oranıdır arkadaşlar.şimdi gelde bu ülkeyi gelde kurtar ! gençlere emanetmiş hadi lem birine emanet olarak yediğiniz bir zamanlar kıpkırmızı ve şeker gibi bi elmanın tamamen sıyrılmış çöpünü verdiğinizi düşünün. adama hakaret değilmi bu!? adam napar!? valla ben adamın yerinde olucam öbür elma veren istediği kadar "elmayı kurtarmak için çok uğraştım ama yedim işte" desin dalarım!diyelim ben çok sabırlıyım (normalde öyleyim şimdi gaza geldim bi dakka rahatsız etmein)adama dalmadıııım; adam tutuşturdu elmayı elime! emanet dedi atalarımız dikmiş dedi, KOKUYO LAN BU ÇÖP RAHATSZLIK SADECE HİÇ ELMA İSTEMEM DAHA İYİ!![hline]trees and I are one

Mirluin lvl 16 student in Kadıköy (neophyte fletcher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 13 July 2003 14:02 tarihinde demiş ki:
said:
Deli_Deuce, 13 July 2003 02:20 tarihinde demiş ki:

normal bağlantın varken 146 ile mi girdin?????? yazık değil mi o paraya

abi dedim ya manyak gibi lag var ne yapım :)herıfler kesıyor deli oluyom .[hline]Atalarımız demi$ ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Bende trnet kullanıyorum ttnet şifreside var ikiside 1milyon int rezil ve kdvyi eklemedim dier vergiler içinde galiba ama superonline öyle değil o daha ucuz sanırım çünkü bizim işyerimizde sürekli online superonline(yaklıaşık günde 5 saat fln)
fakat ben evde ttnet günde 1.5 saat veya daha az online (hafta sonları 3 saat) arada 50 milyon fark oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
177milyon geldi maaşın bir bölümü yine uçtu gitti.
Bu sırada superonline farklı ttnete farklı bir sistem olamaz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...