Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Gelince Lag Kalkacak

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

said:
w00t, 01 Eylül 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
Valla arkadaslar KE gelince LAG olmayabilir su andada LW harici (ozellikle cumartesi ares LW ) zaten LAG yok
cunku oyuna girerken işkence cekip 20-30dk bekletiyor zaten
sanki serverda gizli tutulan bir limit kondu(oyuncu girisine istinaden) gibime geliyor
Diger yandan KE beta yı oynayanlar fark etmistir Burial ında dedigi gibi bi grafik farkı olacak ancak ne kadar PC upgrade ister bekle ve gor yapacagız

cumartesi harici lag yokmu_?aslında savaşta bile normal zmndan az lagg oluyor şu an saydım 20 saniye lagg var..adamlar kare kare yavaş yavaş ilerliyo matrix gibi...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 01 Eylül 2005 19:56 tarihinde demiş ki:
said:
SoLaReS, 01 Eylül 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
Ya mesela WOW da ne Dc oluyosun ne lag var... Bunlar da o yöntemi kullancak büyük ihtimal...

WOW a para ödeniyor ondandır o :-)

yok lem parasız serverda bile lagg olmuyo teknolojik oyun...bizimki 3mü 4senelikmi ne en az....[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 01 Eylül 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
said:
said:
Ya mesela WOW da ne Dc oluyosun ne lag var... Bunlar da o yöntemi kullancak büyük ihtimal...

yok lem parasız serverda bile lagg olmuyo teknolojik oyun...bizimki 3mü 4senelikmi ne en az....

WoW un bir çok parasız serveri var (dı tam bilmiyorum şu an varmı) ben birinde oynuyordum 15dk da bir dc oluyodum :D[signature][hline]Her arşivin sahip olması gereken bir şaheser :Pp
Ne Diyon - Şofben
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 01 Eylül 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3RoTh, 01 Eylül 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
said:
said:

yok lem parasız serverda bile lagg olmuyo teknolojik oyun...bizimki 3mü 4senelikmi ne en az....

WoW un bir çok parasız serveri var (dı tam bilmiyorum şu an varmı) ben birinde oynuyordum 15dk da bir dc oluyodum :D

o dandikmiş....:)
originalde çar açcaksan lvl kastırem sana 60 undead rogue va asdasdads:D[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...