Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Gelince Lag Kalkacak

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Evet nice exp ve sinir hücresi kayıplarına (bazılarında saç kayıplarına) yol açan ve halkımızca çok sevilen lag "KE gelince geçecek" deniyor..Oyunda her apostan önce "1...2...3....4" şeklinde lag testi yapıpı başlamadan birçok kez bu muhabbete şahit oldum..KE gelince lag sorunu nasıl kalkacak deniyor ilgisi ne bununla ??[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (göçtü göçtü..)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla arkadaslar KE gelince LAG olmayabilir su andada LW harici (ozellikle cumartesi ares LW ) zaten LAG yok
cunku oyuna girerken işkence cekip 20-30dk bekletiyor zaten
sanki serverda gizli tutulan bir limit kondu(oyuncu girisine istinaden) gibime geliyor
Diger yandan KE beta yı oynayanlar fark etmistir Burial ında dedigi gibi bi grafik farkı olacak ancak ne kadar PC upgrade ister bekle ve gor yapacagız[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 01 Eylül 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
DC turklere bilicçli olark yapılıyor
lag ıse turklerın oyuna bır anda saldırısından
serverın yetersız kalmasından olur.

yenı oyunda server ı yenılerlerse sorun cozulur
birde admınlerın turklerı sevmesı yeterlı olabılır :D

Bence DC degil cunku KE sebebi ile surekli denemeler var ve dolayısı ile DC oluyoruz
Ama Server 2 ye (ares) girilmemesi IP block olabilir cok fazla teknik bilgiye sahip olmamak la beraber veriler onu gosteriyor sanki ![signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 01 Eylül 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
DC turklere bilicçli olark yapılıyor
lag ıse turklerın oyuna bır anda saldırısından
serverın yetersız kalmasından olur.

yenı oyunda server ı yenılerlerse sorun cozulur
birde admınlerın turklerı sevmesı yeterlı olabılır :D

DC Türklere bilinçli olarak yapılıyor ???????????????????

Ayıptır sorması nerenizden çıkartıyorsunuz böyle saçmalıkları. ?

DC pek millet seçmiyor kodumu herkezi oturtuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

of atma be adam atma yabancılarda dc sorunu yaşıyoru login fail problemi yaşıyor. nereden atıyorsun bunları? zamanında olmuştu , olmadı denemez ama şimdi ortada böyle bir durum yok. "attention whore"[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kamikaze, 01 Eylül 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
ya beyler bu KE tam olarak ne zaman gelcek( gün ve saatini) bilen varsa söleyebilirmi? :D acık ve net bilgi veririseniz sevinirim:D:D

Çıkmaz ayın son çarşambası ... KE nin gelmesi en az 1,5 ay ...gelincede lag olcak ko warkende lag olcak ks de olcak dc de olcak a2 ye giripte sorun çeken arkadaşamız warmı ks warmı? = yoq .. peki nie? = çünkü yabancılar birbirlerine saygı duyuo bizimkiler napıo abi party pls arkadan lure gelir bi bakıon adam ks yapıo tur biter abi party pls ...ne zmnki WOW a geçersiniz bu dediklerimin hepsinden kurtulursunuz ... Çünkü millet para werio oyuna bu yüzdende serverların sağlam ve kaliteli olmasına adamlar önem werio... Ko daki KOL Admin Gm fln pre yoqsa slm bile wermio adamların hepsi parayı düşünüo ...

RespecT[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
icebreak3r, 01 Eylül 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
hiç bir zaman bitmez o hata alırsın devamlı bu arada a2 ye türkler giremiyo proxy kullanarak girdim ama nasıl oyun oynadım birde bana sorun

Ben girebiliyorum a2 ye ?
a2 de kimse yok fazla ama.. türkler de yoğun gene...[signature][hline]Nick : VW
Clan : Aswan
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : xxxxx
Baş Düşmanlar : CoolTang,Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...