Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vangeli Nasıl öldürürüm :D

findor

Öne çıkan mesajlar

Adamın hp si 5400 gözüküyor !!!
Ben bu Adamı Cz de nasıl öldürürüz ?
debuff yese defansı var arkasında priesti var cure eder.
bi taktik geliştirsek :D ben bilmem yani de zor gelio bana öle yatırmak.
chitin shelll str +7 set varmış bişi demiyorum başka:D[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

Yanına BP alıcaksın ve bir healler, ustunede en az 3 parça spear defense armor giyeceksin o zaman o senden kaçsın....Tabiki Assasian oldugunu ve 60+ oldugunu ve çok iyi combo yapabildigini dusunuyorum [signature][hline]
Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 01 Eylül 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olm vangel gün geçtikçe benim herom olmaya başladı :D
assasianda herom 411 warriorlarda vangel olucak gibi :D
büyüyünce vangel olcam abi ben :D

elinde sadece raptor olduğunu düşünmüyorum tek bir tıkla eline giantic axe +7 alabilir o zaman spear defans bi boka yaramaz. Ki debuf la enfazla 1500 hp sini silin 3500 ü nasıl alıcaz . Assasianla deli gibi combo yapmak lazım ama
malicede çok işe yarar bu durumda.[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

yanına bitane complete healer al , bitane bp duffer , 1 tank warrior , bide drainer al indirirsin..

talos kesiyosunuz sanki.

bi duffer bi archer yeter bence. yada bp duffer alabilirsin 2vs2 olur ozmn.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

o adamın eline baktıysan kalkan vardı bak aoe dm yapıyor tabe olacak o kkadar can ama normal savaşırken diğer itemlerini takacağı için canı maximum maximum 1500 ile 3500 debufı yiiynce 1800 felan yapar buda 62 priestin 6 vuruşuna bedel çünkü 720 hp bastıgına göre 6ile 10 vuruşta alırsın zor deil bilmek lazım sen 62 yap öle gel ersen yapmıyor sen yapacanmı bakim[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

deli yani geri dönücem sen o vangel i dediğin şekilde al ben bu oyunu bırakıcam aga . o kadar sölüyom sana
hp set takmadan hp si 3500 olsun debuff at 1500 düşsün defansı nası geçicek o bp ?
onda attack varsa onda da defans olucak ki chitin den değil
chitin shell set +7/12 str den bahsediyorum[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun hesabınıbird yapıyorsunuz e f9devil i felan düşünseniz çözüm bulamasınız sanırım.GM charları ölüyorda bunlarmı ölmeyecek :)
hp set ve undyingle 11k canı olduğu söyleniyor.
Yanına duffer al.
Duffer = herkes ölebilir.[signature][hline]Her arşivin sahip olması gereken bir şaheser :Pp
Ne Diyon - Şofben
Sosyal ağlarda paylaş

brual_tr bak bu priest bunun deil oyunuda biliyorsa beni takı takır azuhazuahuaz debuf olacak 3500 can olur 1800 bunu da kesiverirsin ne kadar kolay dimi[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

deli olm :D eşşek değiliz biliyorum unutma sizlere oyunu sevdiren beinm lan :D adiler :)
eski günler aklıma geldi dur bi imza yapam :D

11k hp vay be[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

ersenin yeni charına bot ve kolluk spear defans buldum ona ben daha kafalık dagger gövde talia dagger mirage sword vede chitin shell ayarlıcam okula bi başlim yapmassam adiyim yaparım dediğim şeyi yaparım coşacaz chyperda arma emrah emre memet daha kimler buraları yıkılıyo benden yıkılıyo hergün peşime karuslu takılıyo[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

40 olacak herkes ama mageler cz harpy yapıyorlar 45 onlar[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

ii o zaman :D gelince kastırın beni :D

biliosun gitti char :( yeni açıcam 3x olmuştum ne güzel[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 01 Eylül 2005 14:50 tarihinde demiş ki:
Koptum ya şirketti millet bana bakıyor bu nie guluyor die....

Burial harbi yıkıldım he.....

Debuffer = Herkes ölebilir.......

Budur ya.....

Paper mageleri çok sefiyorum debuffdan sonra 2 vuruşlar.Hele birde lvl 64 paperlar var o çok ayrı bir olay :D:D:D:D:D[signature][hline]Her arşivin sahip olması gereken bir şaheser :Pp
Ne Diyon - Şofben
Sosyal ağlarda paylaş

nurda bi sataşma var sanki :D
paperlere buff suz tek vuruşta alırım :)[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

LoL ya şu dedigine sen inanıyormusun ersin merakımdan soruyorum he....

Hani onur konusuyor adam 62 warrior ve itemleri maşallah da sen nie konusuyorsun ben pek orasını çıkaramadım....

ayrıca arenaya 3 kişi gidipte bana degilde surekli bir 3. kişiye saldırıp bana dur abi vurma az HP az dolsun öle diye durmadan bahane yaratan ve sonra aaa abi gitmem lazım ya deyip ses hızında arenadan çıkan kim acaba (Şahit: Blood_and_Rose)

Ayrıca lutfen bu akşam 65 oluyorum % 98 şu anda arenaya alayım seni ben.... Konusmayalım icraat gorelim pls....

Debuff olayı herkesi aynı duruma dusurebilecek bitr olay bundan alınmam acıkcası :D[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

LoL ya şu dedigine sen inanıyormusun ersin merakımdan soruyorum he....

Hani onur konusuyor adam 62 warrior ve itemleri maşallah da sen nie konusuyorsun ben pek orasını çıkaramadım....

ayrıca arenaya 3 kişi gidipte bana degilde surekli bir 3. kişiye saldırıp bana dur abi vurma az HP az dolsun öle diye durmadan bahane yaratan ve sonra aaa abi gitmem lazım ya deyip ses hızında arenadan çıkan kim acaba (Şahit: Blood_and_Rose)

Ayrıca lutfen bu akşam 65 oluyorum % 98 şu anda arenaya alayım seni ben.... Konusmayalım icraat gorelim pls.....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...