Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CyphEAr

TheDukeWillIAm

Öne çıkan mesajlar

Burası gercekten Türk dolu benim gördüğüm doğru dürüst oyunu bilende yok (ben dahil) ama gangıster clanı işi biliyo zannedersem.

Bunun dışında Biri cıksada ortalığa ceki düzen verse yol gösterse iyi bi clan kurulsa hoş olmazmı. neden bu yapılmıyo birlik olunmuyo bütün Türkler balıklama dalar bu işe zaten Cypher %80 Türk ....
Sosyal ağlarda paylaş

1. Oyunda türkler cogunlukta
2. dogru duzgun bır clan kurulmaz

o clan kurulsa bıle herkes turk ılla kendını buyuk gosterecek adam cıkacak o clandan arkadaslarını alacak hatır matır cart curt ayagı dıyecek cekecek o duzenlı clan bır anda ınıse gececek bakın goremıyorsanız gozunuzu acın bızım mıllet yapıyor bunu kendını tatmın etmek ıcın yanı her boku yıyo su oyunda cypher a kac tane yabancı gectı? gangster clanı oyunu bılıyor onlar gecer her yerde yapar zamanında dupe cart curt olayı asmıslardı zaten .. benım dusuncem bızım mıllet oyunu affedersınız ..kiyor resmen olay bu siz hic yabancı gordunuz mu <<<<<<<<<< ++++++++++ diye ard arda yazı yazan ? nereli oldugunu bilmeden aga s.a switttttttttttttttttttt diye mesajlar clan plisssss kılan plisss ler hele ingilizce klavye kullanan yabancılar da o ı y ve ustunde baslık ile cıkıyor ..

sen bırlık olsan da aradan ip*enın bırı cıkacak orası 99,9% kesin belli baslı buyuk clanlara bakarsan cogunlugu yabancı ya da kendını bılen kendını her zaman tatmın etmeye calısmayan adamlarla var adamlar zevk ıcın oynuyor ha sunuda belırteyım ben zevk ıcın mı oynuyorum hayır bu benım ıcın zevk ı astı ben son 4 aydır gece gunduz oynuyorum bu oyun hayatımı caldı resmen neyse fazla uzatmısım :D

mucxx okuyun canlarım zarar etmezsınız gorduklerınızden okuduklarınızdan bırsey anlayıp onun hakkında dusunebılıyorsanız bişiler anlarsınız ;)[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ona bakarsan yabancılarda ks ın kralını yapıyo
ash partysindeyiz
biz ash ı öldürüyoz
adam ordan ks yapıyo
ölüyor
yine gelip ks yapıyor
öyle 3 defa sürdü:D

ondan sonra yabancılar hi diye atlamıyo mu ???
bizimkilerde aga slm filan diyorlar :D ama oyunun %80 i türk deilmiydi ? ?? ?
neden aga slm demesinlerki çoğunluk türk
;)
Sosyal ağlarda paylaş

911'e cevap; Arkadaşım söylediklerine bende katılıyorum seviyeli bir oyun ve arkadaşlar istiyorum ve diyorumki oyun bilinmiyor (ben dahil) :)) cefelerde 13 yaşındaki cocuklardan ne bekliyosunki plsssss plsssss deyip duracak elbet, ama herkeside bi kefeye koymamak lazım. gercekten eğlence için oynayanlarda var, ulaşılabilir amaçları olan ha^^yel ddemiyorum (adamın n.point den haberi yok clan kurmayı öğrenmiş pelerinde bilmem kaç milyon biriktirip alacak hesapta,para biriktiren habire lvl atlayan kastıran OYUN sadece kastırmakdan ibaret değil:))gercekler cok acı malesef azıcık öğrenince!!!!:)))

ama bilen birisi --(tamam clan ile uğraşılmaz diyorsun, insanlarla uğraşmak zor zate.) Çıkıpta başlıklar altında bu oyunu toplasa

upgrade

scrol

görevler

tamam hepsi var varda darma dağın

oyunun amacı gene belli degil habire kastır..

amac = lvl atla üstünü yap eline silah al

Arkadaş tek bi sayfa altında şu oyunun açıklaması toplayın yeni konu yok yanıt yok öğrenmek isteyene (aga plss plssDİYENE MESELA) gir paticik.com aşağıda biyerde knight var ONA TIKLA ne arasan var oku desek hoş olmazmı?

BEN YENİYİM 1,5 aydır oynuyorum daha, iş şimdi burda ahkam kesenlere resim gönderenlere sunu yaptım bunu yapyım diyenlere düşüyor. Kalın sağlıcakla hadi öptüm Byssss
Sosyal ağlarda paylaş

said:
himan, 31 Ağustos 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
Orc. ben varım asesian rogue lvl46 ? simdilik

asesian :D:D:D:D assassin diye yazılır :D:D:D:D[signature][hline]İşte Bunu Seviyorum=Plaklar
What do you do?
Yat the u you do

[Bu mesaj DjHellioN tarafından 01 Eylül 2005 03:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 01 Eylül 2005 03:04 tarihinde demiş ki:
said:
himan, 31 Ağustos 2005 01:23 tarihinde demiş ki:
Orc. ben varım asesian rogue lvl46 ? simdilik

asesian :D:D:D:D assasin diye yazılır :D:D:D:D

hayır assassin diye yazılır.

millete gülmeden önce kendin doğru yazılışını öğren bi zahmet.[signature][hline]hımm

[Bu mesaj Shakkil tarafından 01 Eylül 2005 03:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...