Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eğer ICQ Bağlanmazsa v2

_GaRGoYLe_

Öne çıkan mesajlar

said:
Viktor, 19 June 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
said:
Laurefin, 10 June 2003 14:17 tarihinde demiş ki:
konuyu başından sonuna kadar okuduğum kadarıyla ultra tv ler bağlanamıo (bende dahilim) alala bütün dandik şeyler beni buluyo yaw şu işe bak kabloya geçtik yok 2 de bir yarı kopuk hale gelir (bazen kopmuş gibi görünmedii halde siteyi yarım saat arıyıp bulamıoda) bide kablolar koptu şimdi iice gömdük geçe geçe ultra tvye geçtim yaw nerden biliim böle olcaanı şimdi kablolar düzelcek 10 gün falan sora ben yine kopmaya dewam gelde icqya bağlan şimdi öff sizide burda oyaladım böle saçma sapan yazıyla kusura bakmayın , ULTRA TV OLUPTA İCQYA BAALANABİLEN WARMI!?[hline]feel nature's wrath...
MY PATIENCE HAS ENDED! :hrr:

Ultra tv konusunda katılıyorum ve sponsor olmasa onlarla ılgılı yazıcak 4 sayfa dolusu sıkayet yazım var
Ultra tv yım malesef bende ve ICQ kafasına gore ya baglanıyor ya baglanmıyor keyfıne gore yanı :)
bazen saatlerce baglı kalıyor bazen 10dk baglı tutamıyorum multıproxy kullandım o su deprem olana kadar cok ıyıydı ama depremden sonra gıttı oda[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
ahanda nasıl baalandın banada sölesene (5-10 dakka dalıp kopsamda olur)[hline]I'm one of the keepers of wilderness and here to help...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
gargoyle many thx to yuuuuuu !!![hline]BabacumMostors, 09 August 2003 15:39 tarihinde demiş ki: ne demis aceb ?
kız ayarlamaya niyetli arkadaşlar...

hiç durmayın bugünden dershanein kapısına yaldırın zaten kızlarda sizi bekliyorlardı "gelselerde versek" diye...

yok ulan öyle şey adam gibi oturup çalışın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...