Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

havale

nek2004

Öne çıkan mesajlar

teşekkür ederim
kay server ının bildiğiniz bir internet sitesi ya da yöneticilere ulaşabileceğim bir mail var mı
çünkü ana sitede ayrıntılı bilgi yok ve maillerinize cevap verme gereği duymuyolar
bu konuya bir çözüm bulmam lazım yoksa sonunda cıbıl cıbıl sokaklara çıkıp eylem yapcam
kredi kartı vermeyen babalar ve kafa yedirten oyunlar yüzünden çocuklarımız telef olmasın
tek yürek tek yumruk tek vücut vs olup onları kurtaralım
yardım için numaralar 0900 900 900 900 olup arayanlara gelicek milyarlık telefon faturasıyla çocuklarımıza ne üdüğü belirsiz birçok mmorpg verip ve ayrıyetten bilgisayarlarını upgrade ederekten onlara etkiye tepki terapisi uygulanacaktır
çocuklar üzerinde oluşabilecek kalıcı zararlardan derneğimiz bikayeçokur(bilgisayarla kafayı bozmuş çocukları kurtarma derneği sorumlu değildir
arayın ve bu cibiliyetsiz yaratıklara yardım edin
her nerde oynuyor ve oynatılıyorsanız
sağlıksız mutsuz ama mmorpg li kalmanız dileğiyle

[Bu mesaj nek2004 tarafından 12 July 2003 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben 15 yaşında olduğum için benim arkadaşlar da 18 yaş altı ve biraz korkak. dolasıyla arkadaş olmaz. amcamı düşündüm ama eğer ki o durumda bi halt olursa babam beni zıctığım yere kadar kovalar(yani bu olmasa bile kendimi çok suçlu hissederim). olmaz eminim ama bi yandan da ya olursa diye düşünüyo insan. allahım neden benim babamda diğerleri gibi bakkal çakkal falan değil. neden bana bankacı bi babayı reva gördün.
ve programımızı artur (kral olan) un yanık sesiyle okuyacağı uzun ama bir o kadar da hüzünlü havayla kapatıyoruz.
şu basar ın suyu akar serindiiiiir oyyy oyy ölem ölem derdo ölleem akkaaar serindiiir oyyy ooyy söyletmeyin beni anam yaraam derindir oyy oyy yaram derindir nasıl gülem oyyy oyyy oyyy oyy vesaire vesaire
Sosyal ağlarda paylaş

Ama burda şimdiye kadar öyle kredi kartını DAoC'a kaptıran tanımıyorum.
:) ama senin seçimin :)[hline]Rolling, and throwing, consoling
Everything that goes this far
Joking and hoping, revolting
All that shit that's who you are
Hoping, and scolding, revolving
Peel it back, reveal the scar
Loathing, exploding, controlling
This is what you really are
Sosyal ağlarda paylaş

seçim benim değil babamın. kart benim olsa kapçaklarını bilsem de vercem. kafayı yemek üzereyim. daoc çok fena takıntı oldu bende bi de yapcak iş de yok boş boş oturuyorum. bi aralar daoc u unutmuş horizons beklemeye başlamıştım ama ne farkeder ikisi de aynı şey. kredi kartı yine lazım. zaten bu yüzden hayata tek bağlanbtım avakontür. onunda ne zaman çıkacağı meçhul. ayvayı( ve ayrıca da kafayı) yemiş durumdayım görüyosunuz. mythic de ilgisiz soru soruyosun cevap vermiyolar zorlana evden kaçırtçaklar beni. ünlü olcam kendi kredi kartım olcak daoc alcam diye. Frozen Throne u görünce bi an sevindim bu bana doac u unutturacak şey olabilir diye ama takıntılı hale geldim. bilgisayara oyun kurmak bile içimden gelmiyo.
ben bugünlere düşecek adam mıydım?
bu sefer camelot yurttan sesler korosundan dam üstünde un eler dam üstünde un eler tombul tombul emmeler
tombul tombul emmeler
troller baş kaldırmış tııroller baş kaldırmış yetişmiyor pbaoe ler naninoyniynoy nay nay nay nay nay naay etc.

[Bu mesaj nek2004 tarafından 12 July 2003 19:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...