Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

premium avantajları

bilgehan

Öne çıkan mesajlar

bu sorunun cevabını edinmek için arama yaptın mı? oyunun sitesine gidip koca koca fontlarla premium die yazılmış yeri okudun ve hiç bir şey anlamadın ondan mı soruyorsun? oyunda power up store denen yere kazayla da olsa girip bakmadın mı?

gold premium = +%30 xp - öldüğünde %5 değil %2,5 xp gider
silver premium +%20 xp - öldüğünde %5 değil %2,5 xp gider
light premium = +% (10 ya da 15 ya da 20 emin değilim) - öldüğünde %5 yerine %2,5 xp gider

buff scroll - attack scroll - speed potion - name change scroll filan alabilirsin ööle zart diye +10 raptor alamazsın ya da shard a da elixir ya da lycaon...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilgehan, 01 Eylül 2005 02:35 tarihinde demiş ki:
beyler dün gece denedim şimdide deniuyorum gene sayfa görüntülenemedi oluyor ?

aramanın gücü... bunun hakkında bir topic hazırladım ama bakan yok! neyse cevap veriyim.... bir kaç kez denemeden sonra vazgeç o an sitedeki bir hatadan kaynaklanabilir... eminim daha çeşitli hatalrda vericektir.... o hatalarda ne yapıcağını da topiciğime bakrsan bulursun... topiciğimi nerden bulucaksın.... ARAMA yaparak ;)[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar çevreden duydugum kadarıyla premium alırken hala paypal kullanmamakta ısrar eden arkadaşlar var.... Madem öyle bende direk cc ile alırken yapmamanız gerekn birkaç şeyi yazıyım dedim....

1- "Error occured during transcation":
Eğer bu uyarıyı aldıysanız bir confirme bastıktan sonra sakın tekrar almayın premiumu.. çünkü bu uyarı gelse bile premiumunuz açılmadığı gibi paranızı hesabınızdan çekmiş oluyorlar.... Çözümü billing supporta durumu anlatıcaksınız 1 saat içinde açıcaklar premiumunuzu heyecan yapmayın (Not: billing supporta yazarken haliyle premiumu alamadıgınız için normal üye gibi muamele görüceksiniz ama adamlar böyle durumlarda hemen yardım ediyorlar... o yüzden cvp atmazlar diye düşünmeyin...)
2- "You cannot make more purchases":
Burda daha fazla harcama yapamıyacağınızı söylüyor ve bunun 2 nedeni olabilir:
1. O gün içerisinde 60$ dan fazla harcama yaptıysanız daha fazla harcıyamazsınız...
2. Kullandıgınız kredi kartını bir süredir kullanmıyorsunuzdur... Bunun çüzümü olarak kredi kartınızla br harcama yapın.. Gidin market sinema tyatro vs vs.... Sonra yeniden denediğinizde olucagını görüceksiniz...

3- "A duplicate transcation has been submitted"
Bu uyarı confirme birden çok kere bastıgınızda yada yine bi hata oluştuktan sonra yeniden almaya çalıştıgınızda karşınıza gelicektir... Hesabınızdan parayı tekrar çekmişde olabilirler çekmemişde olabilirler.. Öğrenmenin en kolay yolu billing supportta othersı secerek doğrusunu onlara sormaktır..
4- "Your credit card is invalid"
Burda kartın geçersiz oldugunu söylüyor. Bunun nedeni ülkeyi yanlış seçmeniz yada state i yanlış seçmeniz veya cc no you son kull. tarihini yada o 3 haneli no. yu yanlış yazmanız olabilir... Aksi taktirde bankanızla ilgili bir sorunda olması mümkündir...

Evet aklıma gelen hatalar bunlardı... Daha farklı bir uyarı yada hata gelir yada farklı bir durumla karşılaiırsanız bana özel msjdan yada bu topicden ulaşabilirsiniz...

Umarım yardımcı olmuştur... Saygılar...

senin yazdigin mesajla benim sorunumun ne kadar alakası var bakar mısın bi ? sayfa görüntülenemiyor diyorum adam gelmiş arama yapicaksin ukalalık yapıyo bide bana alla alla
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadın galiba cnm bi daha söyliyim.... bir kaç kez denemeden sonra eninde sonunda bi hata msjı vericek.... emin ol vericek çünkü eminimki benim kadar sorunla kimse karşılaşmamıştır cc ile birşeyler alırken! Öncelikle sana yardım etmeye çalışanlara insan gibi cvp vermeyi öğren sonra burda topic aç... Bir kaç gün aralıkla tekrar dene.... Hala aynı hatayı veriyorsa siteye mail at va durumu açıkla.... bir daha da burda kimseye sataşma![signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilgehan, 31 Ağustos 2005 03:32 tarihinde demiş ki:
arkadaslar premium üye olursam exp kazanma olayinda ne kadar + im olur ve hangi item lari satin alabilirim web sitesinden ?

mahuauh bunları yazan benmiyim yaw güldürme beni birde geçmiş bize yok cc le ilgili filan yazı gösteriyosun gitde bir premium al ellahım yarebbim :D:D NOOB[signature][hline]İşte Bunu Seviyorum=Plaklar
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Densiz, 31 Ağustos 2005 03:43 tarihinde demiş ki:
hiç bişi satın alamassın ya bu kadar saf olmayın.

Oyuna gir "F11" tuşuna bas oradan premiumlara bak ne verdikleri yazıyor. Exp ıvır zıvır.

Pazar alanını kullanın LÜTFEN![signature][hline]Nick : VW
Clan : Aswan
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : xxxxx
Baş Düşmanlar : CoolTang,Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...