Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acc Hakkında Yardım ..

Bluemint

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Adnminler Şifresi kolay olan kişilerin hack yemesini önlemek için şifrelerini degiştirip mailine yolluyolar duymuşsunuzdur belki benim başımada geldi şifrem degiştirildi , ve emailim block luydu yeni şifrem gelmedi bu yüzden şuanda mailim açtırdım Sitedende login olup msj atamıyorum.
''Charımı Nasıl Geri Alabilirim Bilgisi olan arkadaşlarım Lütfen sölesinler''
Saygılarımla[signature][hline]Diez:BlueMint
Level:6x
Clan:?
Np:46k
Sosyal ağlarda paylaş

benimde lvl 60 charım gitti şimdik yeni char kasıyorum 1 hafta oldu charı açalı lvl 52 oldum hatta öteki chara bakarak bunu daha bir hırs ile kasıyorum daha deli olacam bu[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Immortal_Courage
Clan: Freedom®
Character : Barbarian
Np : Kasacaktık Char Puff Oldu Adılar Elimden Charı (HACK)
Lvl : 6x
Tek Rakip : suisuisui
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mendebur, 01 Eylül 2005 13:03 tarihinde demiş ki:
Şifre silinmesi sırasında şifresi silinmiş olan arkadaşlar pm atarsa şuan ki şifrelerini söylerim

Açıklama yapabilirmisin arkadaşım.
Nasıl ne şekilde yardımcı oluyorsun.
Yoksa
[spo1=.]uza[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Yapcağım bişi yok sadece bütün silinen şifrelerin aynı şifreye dönüştüğü kannatindeyim.Ben de aynı salaklığı yaptım şifrem 12345 di dt ve mail yalandı.Mantıklı bi denemeyle şifremi buldum ve hepsinin aynı olcanı tahmin ediyorum.
Bu arada balonum olsa da 2 aydırr bu forumu takip ediyorum,arada böle "uza" vari çıkışların olsa da saygı duyduğum kullanıcılardansın Buzi.Ama biraz daha kibar olursan daha iyi olur,beni diğer "forum komedyenleri" ya da "bombacıları" yla karıştırma...
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

Evet biraz saçma çıkışmışım özür dilerim :
Kolay kolay dürüst insan bulmak zor oluyor,
"pm atın yardımcı olurum" diyince şeettim,ondan öyle yani,hayret ben yazmazdım uza falan allala.
Özür diliyorum,mazeret değilde yeni kalkmıştım ondan olsa gerek :D Utandım bak.Demekki düzgün cümleler kurarak insanları utandırmak çok daha basitmiş ;) Ne güzel bir ders çıkarmış olduk burdan.Falam böle*çevirir çevirir*kıvır yandan oh oh.
Hoşgeldin bu arada :)

[Bu mesaj Buzi tarafından 01 Eylül 2005 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...