Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böle şerefsizlik...

Lord_Aurain

Öne çıkan mesajlar

gerçi 1 dkını vermek çok ta kötü deil ama olanlar iğrenç... eslantta seeking party konumunda bekliosunuz.. bi mage sizi party sine alıor ve yanına çekior. ısrarla swswsw tekrar tekrar sölüor hepsi hepsine basıorsunuz ve bi anda party den atılıyorsunuz kimse sizinle konuşmuo... artık küfür ettim ne bu böle yaw zati party lere genelde sw basabildiimden giriom(rogue nin derdi bence :( ) adam party e alıor bastırıor sw yi sonra atıyor nası olsa 10 dk lzm deil ondan sonra tekrar birine kazık atarız... başka da bişi demiom...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 31 Ağustos 2005 20:33 tarihinde demiş ki:
valla en güzeli babalar gibi melee olarak kasmak. kolay kazancın çilesi çoktur demişler. dememişlersede ben diyorum artık. sinirlerini dtsdeki kserlara saklasan daha çok exp alırsın.
bana diorsan bi party de olmadıım sürece bu bow la bi günde 5 6 lvl atlayacakken 5 6 günde atlarım anca bu da benim bilg in başından kalkmamam demek bu da bi mayyak olduum anlamına gelir ben mayyak olmak istemiom...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...

mesajımı editledim inşallah bu da yeni post getirmiodur da post kasmış olmam ..
biri beni kasabilir mi en azından 41 den 45 artık bu rezillikten bıktım üstünde chitin olan sw ci leri alıolar sw atacak adamı neden chitin li alıosa ben full dexer ım genelde party lerden atılıom bi chitinli sw ci geldi mi biri beni ffull dexer party sine kabul eder mi?

[Bu mesaj Lord_Aurain tarafından 31 Ağustos 2005 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla sen bilirsin. aoe partylerine yavşayacagına git melee olarak kas daha iidir. mayyak olup olmadıgın konusunda bir yorum yapamicam malesef.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 31 Ağustos 2005 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Partiye gir o zaman,town da bekleme party için,çık dolaş,deruları gez,spotlarda pm atma kimseye,normal chatten kibarca "can i join" yaz.Aposları gez,sonra dolaş dtslere git,ashları gez.1 hafta çekersin biraz eziyet belki,ama sonra zaten tanınırsın az buçuk,kolaylaşır parti bulman.
*Gaz verir* wrom wrommmm :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 31 Ağustos 2005 21:13 tarihinde demiş ki:
horn crossbow varsa elinde isteme parti :D (çok kötü görünüyo:))
çok güze moral verion :)[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...

bi de buzi kibar olamdıımı söleyemem dorusu hiç bi adama son bu olaya kdr küfür (hakaret dahil) bişi sölemedim...

[Bu mesaj Lord_Aurain tarafından 31 Ağustos 2005 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 31 Ağustos 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
valla aposada girsen şekle bakıolar harpyede girsen şlekle bakıolar sen giy +1 chitinlerini al eline bi rapt bor iron x alamıosan tabi elindeki rapt bowla hem tanınırsın hemde istediin partye girersin..

bak tipik türk mantalitesi işte leacherlık yapıyosunuz ve sonra 60 oluyosunuz czde pısss oluyosunuz...:D....[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 31 Ağustos 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
pıss :D gelde ifadeni alam :D

dsasadsa almeyem ayağımın altına...bak şimdi poss kastıya çıkcak adımız özür dilerim herkesten bu arada herkesin kandili mübarek olsun...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 31 Ağustos 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
Harpy için curseth dediği olabilirde apos ve deru için hoş olmas en azından bi iron x +6 fln olsun
nerden bulcam peki onu :([signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaklaban, 01 Eylül 2005 02:25 tarihinde demiş ki:
Giy üzerine plate eline al rapt bowu(plate rougueler daha fazla vurur) girebilme ihtimalin vardir :)
evet onu yapanlar yüzünden benim +7 ibli +7 plate setli rogue umu partylere aldırabilmek için illa merchant kurup lvlımı göstermek için seeking açıyodum :D:D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

hea gördüm lan seni aposun orda ahaha merchant kurmuştun sonra bi warriorı attı herif seni aldı ama bu olayda pek iyi bişey diil ki. no offense - ben uyuz olurum öyle item gösterenlere fln.

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 01 Eylül 2005 03:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 01 Eylül 2005 02:58 tarihinde demiş ki:
gördüm lan seni aposun orda ahaha merchant kurmuştun sonra bi warriorı attı herif seni aldı

ehehe dorudur valla :D gerçi artık sinim mirageları görüyolar ama eskiden ibye inanmıyolardı :D bu arada bi eleman gördüm adam shelli warrior ama o da aposa girmek için elindeki +6 raptoru koyuyodu... güzel bi görüntüydü :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

Belki yeri degil ama kirlilik yaratmasın die buraya yazmak istedim... Tp deyince aklıma geldi... Dun gece saat 23:00 ile 01:00 arası allahın kendini bilmezi (ki bunu bir arkadasım anlatıyor) ares cz de, kafe sahibi oldugunu dusundugum birisi 2 tane char oyuna sokmus birisi 40-45 Level Mage digeri asıl charı olarak Level 60-61 Rogue (Assasian)... Mage Human, Rogue Orc... Mage ile millete parti atıyor (Seek acanlara) tpliyor sonra ve Rogue (Assasinan) ile kesiyor... Bu kadar şerefsizlik olurmu ya tam hatırlamamakla birlikte Roguenun nicki ::SR::SE:L:ECT:: gibi bişey olması lazım... Gerçi sonunda Rogue'yu kestiler yakalayıp ama bu nedir ya bu kadar alçaltmaz insan kendisini 50 NP için...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 01 Eylül 2005 10:04 tarihinde demiş ki:
Belki yeri degil ama kirlilik yaratmasın die buraya yazmak istedim... Tp deyince aklıma geldi... Dun gece saat 23:00 ile 01:00 arası allahın kendini bilmezi (ki bunu bir arkadasım anlatıyor) ares cz de, kafe sahibi oldugunu dusundugum birisi 2 tane char oyuna sokmus birisi 40-45 Level Mage digeri asıl charı olarak Level 60-61 Rogue (Assasian)... Mage Human, Rogue Orc... Mage ile millete parti atıyor (Seek acanlara) tpliyor sonra ve Rogue (Assasinan) ile kesiyor... Bu kadar şerefsizlik olurmu ya tam hatırlamamakla birlikte Roguenun nicki ::SR::SE:L:ECT:: gibi bişey olması lazım... Gerçi sonunda Rogue'yu kestiler yakalayıp ama bu nedir ya bu kadar alçaltmaz insan kendisini 50 NP için...
bu daha kötüymüş cidden :) yaw bir de rapt bow ii miydi ki ben kötü bi bow die hatırlıom...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...

[Bu mesaj Lord_Aurain tarafından 01 Eylül 2005 12:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...