Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nus ile +8 bastı.. bala bak..

_catastrope_

Öne çıkan mesajlar

[spo1=Ballı insan!][/spo]

evet arkadaşlar bu itemın yapımında bus kullanılmadı... daha dorusu kardeşim kullanmadığını söyledi ki bende bus alacak para yokytu o yüzden doru söylediğini sanıyorum... evet şans da olsa.. item matah bişey olmasada.... +8 +8 dir.. güzel tütüyor... en azından elinde olması hoş birşey :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: xxxx
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 01 Eylül 2005 00:53 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 01 Eylül 2005 03:32 tarihinde demiş ki:
Kardeşinin msn falan varmı,benimde bi kaç şey varda :D
Şaka bi yana şanslıymış cidden,keşke düzgün bişeye bassaymış.

valla benimde içimden öyle geçti... bari bu şansla adam gibi bişey bassaymış :D... olsun... sağda solda yaptığı artistikle kalıcak artık:D... bi daha bütün upgradeleri kardeşime yaptırıcam... ballı velet! :D[signature][hline]Server: Diez
Clan: Türk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 01 Eylül 2005 03:44 tarihinde demiş ki:
Abi yok ben vermem kardeşine ben versem patlatır bende şans yok :D:D

bende de pek yok zaten... bu velet kime çekti bi bilsem!:D
Cidden hala inanamıyorum... allah bilir simdi gmler beni illegal itemdan banlarlar :D valla hiç şaşırmam! :-)[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternalus, 01 Eylül 2005 07:13 tarihinde demiş ki:
eskiden verilen bi upgrade formülü vardı burda. USKOdayken hep onu kullanırdım. ama MYKOda işlemiyor malesef. artık item yakarak yapıyorum ama yak yak nereye kadar :D

eskiden dediğin taktik acaba şu 300 küsür post alan topicde anlatılanlar mı?? hani şu belli kutulara konularak basılanlar... ben sana söyliyim usko da da çok fazla iş görmüyor... emin ol çünkü denemiştim...[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kardeşin her eve lazım bi varlıkmış. İkizi falan var mı? :D[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Cus la +7 mi yaptın?[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 01 Eylül 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
iyi yapmış abi +8 fena değil :P

upgrade sırasında elimde 7cus vardı, zaten bir fullplate yakıcaktım. 7cusu da kullandım +7 oldu fullplate :D

+1 den +7 ye sadece cus la yaptın demek helal.
Gm arkadaşın felan var sanırım .Çünkü biz +5 den sonra anvile cus koyamıyoruz kabul etmiyor.

>.<[signature][hline]Her arşivin sahip olması gereken bir şaheser :Pp
Ne Diyon - Şofben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...