Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online Risk Alltında

Zetes

Öne çıkan mesajlar

Ben o haberi gazetede okumuştum sanki. Nettede olabilir. Sanki çocuk başka bi oyunu bitirmeye çalışırken ölüyodu gibi geldi bana.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben şimdi kendimi tutamayıp küfretcem.... Bu bilmem neyin oğlunun ailesi neden müdahele etmemiş peki 52 saat boyunca ne pok yiyodu.. Öle bi aile dava açmaya hakkı yok bence Kendi zevki için o ailenin 52 saat sex yapması lazım.. O çocuğu görmemesi için...Diğerine gelince öldü diyolardı sanırım... Oynamasın kardeşim! Madem bünyesi dayanmıyo a.q oynamasın.. İkisinde de aile suçludur bence...
son nokta... sdjajdfkjdasjflkajsdlkfjalksjf :D[signature][hline]Nick : VW
Clan : Aswan
Server : Ares
Job : Kasar Hood
Nation : El Morad
Level : 6x
Nation Point : 15xxx
Baş Düşmanlar : CoolTang,Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

töbe töbe 4 gün ardı ardına ko oynadığım oldu tatilde bi b*kda olmadı . adamlarda bünye yokmuş =)[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!

[Bu mesaj Hoodstar tarafından 30 Ağustos 2005 11:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Doğruluğu tartışılacak bir haber.... birincisi ölüm haberini duydum ama bu KO hakkında değildi. Çinde bir eleman bir oyunu cidden oynarken mortu çekmişti. Ama diğer hususlar üzerine tartışma yolu açık. Gerçi yapılanlar ve yaşananlar ortada, bir dava olduğu konusunda kesin bir kanıtı olan varsa sunar. Ama böyle abidi gubidi cinsinden asparagas haber yapmak insanları provoke etmektir ve bununda suç ve ceza yasa tasarısında hükümleri vardır...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o çindeki çocuk diablo oynarken ölmüştü sanırım.ben de duydum çinde ölen çocuu ama ko diildi diabloydu..[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...