Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wohoo

Dunedain

Öne çıkan mesajlar

Evet bu akşam itibariyle Matrix onlinea giriş yapıyorum :D .
Recursionda Dunedain olarak açıcam karakteri . Senditden tam 24 gün sonra geldi oyun yarında gelmese yei paketi göndermelerini istiycektim :D .[signature][hline]GUNZ LVL 1x Gunslinger
WOW - EU retail (BL) Kerbela Night elven Warrior 60 (SOLD)

29 haziran 18.** Murtaza demişki :
" böyle özürlü gibi vurmaya çalışınca küfür ettim kapadım oyunu... Tavşan'ı öldüremedim sinirliyim "
Sosyal ağlarda paylaş

Yanız patch sistemi çok saçma olmuş oyunu netten indiriyor gibiyim resmen , kayıt sırasında patchi indirmemeside ayrı bi güzellik ...[signature][hline]GUNZ LVL 1x Gunslinger

" böyle özürlü gibi vurmaya çalışınca küfür ettim kapadım oyunu... Tavşan'ı öldüremedim sinirliyim "
Sosyal ağlarda paylaş

olmam inşallah , oynanış önemli benim için baya grafikden falan bile daha önemli rahatsa oynanışı baya götürür beni ama açıkcası 6 7 max ömür veriyorum oyuna .Wow anca 8 ay dayandı bakalım bu ne kadar dayanacak gerçi station pass olayı hoşuma gitmedi değil :D .

Bu sistemi bilen var mı mesela orda 21 dolat vererek online oyunların tamamını oynayabiliyoruz sanırım peki eq2 için paket almamıza gerek var mı ?[signature][hline]GUNZ LVL 1x Gunslinger

Sosyal ağlarda paylaş

once perceptionı15 yaptım malum zararı etkiliyor rangeın her 5in katında ve mele icinde bonus veriyor ondan sonra full focus gittim .[signature][hline]GUNZ LVL 1x Gunslinger

Sosyal ağlarda paylaş

Dogru oyuna basladıgımdan beri bir dolu yardim aldım eryandan , poydan ; item olsun , mission olsun :D .[signature][hline]GUNZ LVL 1x Gunslinger

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...