Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya Arkadaşlar Kafamız Nezaman İyiye Doğruya Güzele Basacak???

Fatihin_Fedaisi

Öne çıkan mesajlar

OLAY FORUMTR DEN ALINTIDIR:

arkadaşlar oyunun bi açıgı olabilir ama bana lvl 41 de denk geldi lvl 61 arkadaşım vardı onda denedim şu anda aynı anda süper nova - frost nova - statik nova hepsini çakabilio ve bana allah razı olsun dedi ama süper hakkaten hemen anlatayım bu kıyagımı unutmayın repleri görürüm işallah:P

şimdi hangi server oynuosanız farketmezben xgenon için anlatıyodum siz diğerlerinde de deneyin görüceksiniz

önce fire oldugumuzu düşünelim(ne oldugumuz faketmez dönüp durucaz)
fire mage lvl 60 diyelim
önce x1 den giriyoruz ve 1.skill sayfası (F1) na skilleri diziyoruz(süper nova inferno ne varsa ) sonra oyunu saveliyip çıkıyoruz
x2 den giriyoruz ve moradondan skilleri sıfırlıyoruz hepsini glacier a veriyoruz
saveliyoruz çıkıyoruz ve tekrar x 1 e giriyoruz
karşımıza 1.skill sayfasında süper nova inferno ve diğer flame skilleri çıkıcak şimdi yapmamız gereken şey F2 ye basıp 2. skill sayfasını açmak ve skilleri dizmek(frostnova blizzard falan dizin) dizdikten sonra tekrar saveliyoruz ve çıkıyoruz
yine x2 den giriyoruz ve skilleri sıfırlıyıp bu sefer lightninge veriyoruz hepsini yine saveliyoruz x1 den giriyoruz F1 de (skill sayfası 1 de) süper nova F2 de (skill sayfası 2 de) frost nova ve F3 de (skill sayfası 3 de) statik nova oluyo saveliyip x 1 den girdiğimizde 3 novada açık yani ama x2 den girerseniz açık olmas

aman dikkat
skilli skill sayfasından kapatırsanız (yerinden kaldırırsanız ) tekrar açamazsınız

ve bişi daha sakın üst üste aynı yerde çakmayın novaları dikkat çekmemek lazım .

BUDA BİR BAŞKASI :

Mage siniz paper sınız ve town a kaçma sorununuz var cz de çok zaman kaybı oluyor ctrl + v yada command kaçmak değilmi olayı anlatıyorum.

normal skill barınızın 2. kısmına F2 ye basınca açılır basic skillinizdeki GATE skilli ni koyun daha sonra CTRL de bsaılı tutarken bu skille sağ tıklayın. Sonra F1 e basıp kendi ana skill menunuze donun. Canınız yarının altında dahi olsa mousenin sağ tuşuna iki kere hızlı bir şekilde tıklarsanız GAte büyünüz olacaktır. Aynı taktik ile can içebilir mana içebilir yada büyü atablirsiniz.

Yani hile varsa yoksa üçkağıt bu arada sevgili elektroreflex seni oralarda hack konusunda bayağı bi bilgili görüyorum nick tesadüfü yoksa biraz ilginç geldi bana ???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fatihin_Fedaisi, 01 Eylül 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
normal skill barınızın 2. kısmına F2 ye basınca açılır basic skillinizdeki GATE skilli ni koyun daha sonra CTRL de bsaılı tutarken bu skille sağ tıklayın. Sonra F1 e basıp kendi ana skill menunuze donun. Canınız yarının altında dahi olsa mousenin sağ tuşuna iki kere hızlı bir şekilde tıklarsanız GAte büyünüz olacaktır. Aynı taktik ile can içebilir mana içebilir yada büyü atablirsiniz.

bunda illegal bi olay göremedim?[signature][hline]Shakkil / LvL 6x / Elemental Lord / BiatchKnightS / Ares
:Dretkag: / LvL 4x / Hunter / KanKardesligi / Deimos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shakkil, 01 Eylül 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
said:
Fatihin_Fedaisi, 01 Eylül 2005 00:10 tarihinde demiş ki:

Sonrasını almadım çünkü adam birde program diyordu bunu yapan sanırım anlatabildim yani program kaçırıyormuş.
bunda illegal bi olay göremedim?
Sosyal ağlarda paylaş

Sağ tuş olayı çok normal ki. Oyunun bi özelliği. Bende light feet için kullanıyorum.
Nova olayı da çalışmıyo diye biliyorum.[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan:
Lvl: +10
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi

[Bu mesaj CaNNi tarafından 01 Eylül 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet nova olayı çalışmıyor... skilli using der ama mana harcamaz verya skilli kullanmaz... bi ara forumda bi resimle bizi keklemeye çalışmışdı... hatırlıyorum... sağ clicke gelince o olmasaydı benim hayatım kaymıştı :D[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

offfffffff çok safça ya

ilkindeki olay sadece görüntü bug ıdır. Effect sende gözükür atamassın.

Priest charımı 62 olduktan sonra debuff / heal yaptım. Uzun bi süre sonra 2 inci servera girdiğimde halen 1500 lük buff ı gördüm. Atmıyordu effecti cıkıyoru başkasıda effecti görür diye matragına basıyordum. Onu bile görmüyorlarmış. Bu adam 3 novayıda çakıyor. Helal ne diim.[signature][hline]Beramusta satılık charlar,
62 battle priest // Satıldı
61 rogue
57 mage // Satıldı
55 rogue
Detayları görmek için tıkla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...