Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paper Mage'yi Dengelemek

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar paper mage iyi bir staff tutamadığına göre hasarı nasıl veriyor? Yani bu dengeyi nasıl ayarlıyor ki pet mageden fazla hasar veriyor..Ki pet mage nın tuttuğu staffların çoğunu tutamıyor? Ayrıca complete giymek için stat lar ne olmalıdır pet magicianda?[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (göçtü göçtü..)
Sosyal ağlarda paylaş

+8/56 lık staffı yapmak zor..(bana göre)..Diyelim full mp takıldık..Örnek bir levelde, mesela lvl45 te attığım firespear ın damagesi hakkında karşılaştırma yapabilen var mı? En azından +4 veya +5 lik flameli bir wood yada wizard staff yaptığımı varsayarsak....[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (göçtü göçtü..)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 30 Ağustos 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar paper mage iyi bir staff tutamadığına göre hasarı nasıl veriyor? Yani bu dengeyi nasıl ayarlıyor ki pet mageden fazla hasar veriyor..Ki pet mage nın tuttuğu staffların çoğunu tutamıyor? Ayrıca complete giymek için stat lar ne olmalıdır pet magicianda?

ahahah +6 veya +7lycon alınca senin damgen bile hayvan olurzzz.herneyse şaka bir yana lycon+6 or+7 olunca dahada hayvan olur papaer mage..pet mage çok dandik 2sinide denedim eğer flamsan pet olmak salakca ama ice ve light olunca pet olmalısın..ki ınte verip stun koyabilesin...pet mage çoka z damge vurur ztn..flame/papaer ful MPye verdiği için damgesi ondan fazla olur...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

hayır az hp olsun scroll basarım ii vururum diyosunuz da, mp bonus un pvpde etkisi yok. kaç defa söylendi. her mage (paper veya pet) kesinlikle hp bonus kullanacak.

Bu arada, int lightning olacaktım para yetmedi statları sıfrlayamadım :D paper lightning im şu an :D çok da ii dmg veriyo. pvpde paper flameken 700-800 vuruodum novayla şimdi 650-750 :D çok dmg fark etmedi. hem resistanceı düşük olanları stun ediyorum bazen :)[signature][hline]Metakuso
Karus
6x
Ares
Hala Sorcerer :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 30 Ağustos 2005 15:23 tarihinde demiş ki:
said:
Malach, 30 Ağustos 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar paper mage iyi bir staff tutamadığına göre hasarı nasıl veriyor? Yani bu dengeyi nasıl ayarlıyor ki pet mageden fazla hasar veriyor..Ki pet mage nın tuttuğu staffların çoğunu tutamıyor? Ayrıca complete giymek için stat lar ne olmalıdır pet magicianda?

ahahah +6 veya +7lycon alınca senin damgen bile hayvan olurzzz.herneyse şaka bir yana lycon+6 or+7 olunca dahada hayvan olur papaer mage..pet mage çok dandik 2sinide denedim eğer flamsan pet olmak salakca ama ice ve light olunca pet olmalısın..ki ınte verip stun koyabilesin...pet mage çoka z damge vurur ztn..flame/papaer ful MPye verdiği için damgesi ondan fazla olur...

Şimdi alındım işte :)

O salakça dediğin fire pet magelerdenim ve yaklaşık 80k np var, 1 kere yatmadan 3-4 saat solo aoe golem yapabiliyorum. Shaula, DT gibi bossları solo yapabiliyorum.
2. skill light iken CZ de daha iyidim ama aoe golem için 2. skilli ice yaptım genede %90 rogue %70 warrior CZ de bana hiç bulaşmaz, hele iyi bir heal olursa arkamda rahatlıkla 1-2 warriorla başa çıkabilirim :)

Sanırım human da benden yüksek NP li 7-8 mage vardır.

Özetle oynadığın karakteri kullanmayı biliyorsan, Fire/Light yada Fire/Ice pet mage kadar, warrior ve rogueların canını sıkan zor olur CZ'de.(Debuffer ve BP'ler ayrı konu onları görünce genelde tabanları yağlamak sağlığım için iyi oluyor)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bizim cafeden arkın teki pepr mage . lvl i 51 di. pet mageye doğru ilerleyen bir başka arkadaş pilliar fire ile 1200 vurduğu goleme peper arkadaş 1700 vurdu. elindeki +8 wizard dı. küpe yuzukleri tam değildi daha. seti de daha goblindi o zamanlar.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Immortal_Courage
Clan: Freedom®
Character : Barbarian
Np : Kasacaktık Char Puff Oldu Adılar Elimden Charı (HACK)
Lvl : 6x
Tek Rakip : suisuisui
Sosyal ağlarda paylaş

bak birinci seviye setin +7 mp seti olacak. paran avrsa asan lycaon olucak. yoksa wizard +8 olucak. küpelerin mage earring veya +9 mp olucak. yüzüklerin ring of macig olucak veya +9 mp olucak. kolyem paran varsa amulet of mp olucak. yoksa o da +9 olucak. o da yoksa bişiler tak işte :D . kemerin sanırım iron belt di defans veriyor herbizıkıma :d kemer de bu olduğu zaman canavar gibi olursun. istersen kafalığı dagger defans tak orası sana kalmış.[signature][hline]Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

abyss de kasamazsın bu işi. sana söyleyeyim. eğer ytl varsa 3000 point asıl. ama oyuna para harcamam diyoresan darkmare asıl. onu da yapamam diyorsan dark stone kes. onu da yapamazsan bir kere 3000 point al. sonra ticarete asıl. ucuza al kar koy sat. ben öyle bir günde 1,5 gb yapmıştım .. :D[signature][hline]Server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YumiYumi, 30 Ağustos 2005 20:44 tarihinde demiş ki:
bak birinci seviye setin +7 mp seti olacak. paran avrsa asan lycaon olucak. yoksa wizard +8 olucak. küpelerin mage earring veya +9 mp olucak. yüzüklerin ring of macig olucak veya +9 mp olucak. kolyem paran varsa amulet of mp olucak. yoksa o da +9 olucak. o da yoksa bişiler tak işte :D . kemerin sanırım iron belt di defans veriyor herbizıkıma :d kemer de bu olduğu zaman canavar gibi olursun. istersen kafalığı dagger defans tak orası sana kalmış.

Allah aşkına yanlış bilgiler vermeyin Mp bonus sadece ve sadece Exp. kasarken işe yayar. CZ'de mp bonus çalışmaz. Bu yüzden aklı başında her mage in 2 seti olur

1. Set Exp. :Sadece MP bonus, defansın ve HP'nin exp kasarken fazla önemi yok . +9 takılar(paran varsa Amulet of magic power gibi şeyler)
2. Set CZ. : Sadece HP 7/12 kıyafetler , 25 DD helmet , her tür talia, spear def. eldiven ve bot vs. vs.
Yani CZ biraz karmaşık bazen takıları ve kıyafetleri 30 saniyede bir değiştirmek zorunda kalıyorum. Defans,HP ve resistans. dengesini iyi kurmanız lazım.

Gene söylüyorum CZ' de harpy yada golem falan yapmıyacak sadece PK için gidecekseniz MP bir moka yaramaz.

Ayrıca bu bir bug değildir, bilerek yapılmış bir düzenlemedir. Eğer böyle olmasaydı bir paper en az 2000 vururdu nova ile ve oyunun bir anlamı kalmazdı.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...