Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cz

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

said:
erayyirik, 31 Ağustos 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
ya czye gittim.aşağıda bi adam var.trade atıo cancel yapamadan öldürüo.ölür ölmez partydekiler yine çekio ben yine ölüom.böle kişilere burdan ban diyorum.bi tradei kabul etsem aslında o da vuramicak.sizin başınıza geldimi.(yorumu unutmayın:D)

Dür şunu tercüme edeyim anladığım kadarıyla.

Sen bir partiye girdin, seni orcların yanına Tp yaptılar. Tp yapanlar sana trade atarken orclar seni kesti.

Sonra aynı şeyler tekrarlandı.

Yani sana trade atan senle aynı ırktandı. Çünkü orclar humanlara, humanlar orclara trade atamaz CZ de :)
Ayrıca trade atmasalarmışta yatıcakmışın garanti, burdaki sorun trade atılması deyil seni partiye alıp TP yapan şerefsizin yaptığı.

Siz siz olun tanımadığınız insanların partisini kabul etmeyin CZ'de.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

oh be yazayımmı yazmayayımmı diye düşünüyordum arkadaş düşüncelerime tercüman oldu.
ben hiç birşey anlamadımki söylenenlerden :)
sana kim trade attı,neden attı,trade le nasıl öldün.
sonra tp den öldüm diyorsun,tplenirken kafanı bir yerlere vurup beyin kanamasındamı öldün.
yoksa bunlar bir rüyamıydı.
ben kimim sen kimsin,burası neresi.ne diyorsun yaw.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 31 Ağustos 2005 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi adamı öldürmeye çalışıcaksan ben ce party deysen trade atmalısın ( bu bir hile deil taktiktir) çünkü tek başına trade atmak mantıksız dır ama town çekmek için fırsat arıyosan da trade atabilirsin( adam büyük ihtimalle seni öldürür ama yine
de dene ) :BU cz deki trade hakkında.

bu arada sen de partydekilere no tp diyebilirsin onlarda seni çekmemiş olur.[signature][hline]!!!DO YOU UNDERSTAND ME !!!
Sosyal ağlarda paylaş

yapılcak tek şey denildii gibi command dan trade i kapamak..bunla ben ilk kez lvl 30da pianadayken ks yapmaya çalışan dier party oyuncularının trade açıp durmasıyla karşılaşmıştım o zmndan beri kullanmam gerekmedii sürece trade kapalı..[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

yalan_?hayal gücün çok yüksek heralde_?

belki senin dediğin senden yani senin ırkından biri trade atmış ve karşı ırktan biri öldürmüştür_?[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...