Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Önceden Böyle Değildi...

pesmerge

Öne çıkan mesajlar

Konu başlığında da özetlediğim gibi eski paticik ve de patiler böyle değildi.

Uzun zamandır konulara iştirak etmiyorum. Sadece okumakla yetiniyordum. Bugün bi konuda iice karara vardım ki...

1- Patiler artık bu oyundan ya sıkıldılar,
2- yada artık oyunda yapabilecekleri herşey bitti

nerden çıkardığıma gelince,
birisi bi konu açtığında ya kişiye karşı küçük düşürücü şakalar yapılıyo yada konu patlatılıyor. Siz konularınızda yabancı oyuncuların türklere karşı yaptığı haksızlıkları, türklerin onlara karşı yaptıklarını anlatıp durucağınıza önce kendi vatandaşlarımızı bilmedikleri hakkında bilgilendirelim ki oyundan anlamayan arkadaşlar bilerek yada bilmeden yabancı oyunculara karşı bize laf getirmesinler.

Üzülerek ve utanarak yazıyorum bunları...
LÜTFEN KENDİMİZE ÇEKİ DÜZEN VERELİM...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pesmerge, 31 Ağustos 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
Konu başlığında da özetlediğim gibi eski paticik ve de patiler böyle değildi.

Uzun zamandır konulara iştirak etmiyorum. Sadece okumakla yetiniyordum. Bugün bi konuda iice karara vardım ki...

1- Patiler artık bu oyundan ya sıkıldılar,
2- yada artık oyunda yapabilecekleri herşey bitti

nerden çıkardığıma gelince,
birisi bi konu açtığında ya kişiye karşı küçük düşürücü şakalar yapılıyo yada konu patlatılıyor. Siz konularınızda yabancı oyuncuların türklere karşı yaptığı haksızlıkları, türklerin onlara karşı yaptıklarını anlatıp durucağınıza önce kendi vatandaşlarımızı bilmedikleri hakkında bilgilendirelim ki oyundan anlamayan arkadaşlar bilerek yada bilmeden yabancı oyunculara karşı bize laf getirmesinler.

Üzülerek ve utanarak yazıyorum bunları...
LÜTFEN KENDİMİZE ÇEKİ DÜZEN VERELİM...

+5 katılıyorum sana. keske bazıları küçük düşürücü sözler söylemese ve saçma tavırlar takınmasa![signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

paticikte degişen birşey yok sadece ko oynayan kitle büyüdü. eskiden adam gibi adamlar oynuyordu şimdi bakıyoruz o adamlara onlar bile cıvıtmış vaziyette her türlügü pislik yapılıyor. kendi adıma konuşmam gerekirse türkçeyi hiçe sayıp , daha önce cevaplanmış şeyleri soranlara pek iyi yaklaşmıyorum. soru sorarken saygı gösteriyorsa cevabınıda saygılı bir şekilde veririm. bu benim fikrim ve benim prensibim herkes bu şekilde düşünmeyebilir.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de arkadaşlara katılıyorum paticik gerçekten çok degişti eskiden yardım etmek bu forumun temel amacıydı şimdi ise benim lwl im bu senin ki bu itemlerim şunlar clanım bu yoq humanlara ölüm yoq orclara ölüm ne bu ya herkes oyuncu degil mi ? birilerini küçük düşürmenin onunla alay etmenin kime ne faydası war ki?

geçen gün adamın biri lwl 60 lık char satılıyo dedi konu +7 ye cus basılmaza geldi

başka bi eleman boss saatlerini söyler misiniz dedi
cewap: bilen keser kardeşim

paticik böle degildi olmamalı da burası paylaşım yeri ise herkes bişiiler ögrenmek amacı tutmalı

herkes herşeyi bilmek zorunda degil!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...