Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hepiniz aynisiniz !

Alis

Öne çıkan mesajlar

said:
Alis, 30 Ağustos 2005 03:01 tarihinde demiş ki:
3 bilmedigin kisi hakinda yorum yapma eger post kasiorsan baska yerde kas guzelim :)

evet nukem post kasıosun ÇOK ayıp aaaaa biber sürer bak duygu ablan ağzına :)[signature][hline]Wanqhinox, 29 Temmuz 2005 01:55 tarihinde bana attığı özel mesajda demiş ki:
bu balondan ne zaman kurtuluoz kocum ya yeni damgam ne kadar devam etcek daha ?

geyk.net mizah sitesi - www.geyk.net - MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bos insansiniz vallah :) istediginize inanmakta ozgursunuz :) fake deilim :) buda benim ister inan ister inanma inanmayanlar zaten ilk basta bir takim banlama yapti sonra gorunce pardon diyerek ozur diledi.. sanirim sizde bunu demek istiorsunuz :) fake zannedip olabilir.. sizin fikriniz :) herkezin fikrine saygiliyim. Ama bilmeden konusanlara ne yazik ki saygili deilim.. Bu yuzden bos yazilar sarf etmeyin en iyisi..[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

birkac madalya olunca insanlar sanirim kendilerini daha ustun saniorlar :) ama bu demek deilki digerlerine saygisiz davranmak gibi bir luksleri var yok.. ayrica isterse 10k isterse 15k isterse 20k farketmez zihniyeti degismeyin insanlarin post kasmak istiorsa herzaman kasar buna mudahale edecek birsey yoktur :) hakzimiyim guzelim :)

aman neyse sizinle ugrasilmaz ne anlatsak bos kesin binbir gece masallari gibi hodri meydani sanip cevap yazacan ne yazsak bos.[signature][hline]Working on Runuo save project;

Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 30 Ağustos 2005 04:51 tarihinde demiş ki:
güzel olmuş
hem yaşasın %99lık kesim!

aheuahe koptum. Kızlarla erkekler farklı, hepimiz böyle olabiliriz ama halimizden mutluda olabiliriz. Bu aklına gelmedimi alice? Kızlar duygulara fazla önem veriyolar, her küçük şeye anlam yüklüyolar ve bazen yanlış insana bağlanıyorlar. Aldatanı desteklemem ama sonsuza kadar sana mı bağlı kalsaydı? Sen mi ona "bu ilişki yürümez" diycektinde içinde mi kaldı? Eminim kızlar seven bir erkeği geri çevirdiklerinde sorun olmuyodur, ama biz yapınca erkeklerin %99unu yakmalıyız.

Ayrıca bütün kızlarda süper değil (hani küçük bi miktarı bile öyle değil ama ağlamayın diye kendimi tuttum, manyak mıyım niye paranteze yazdım?) Geçen kızlar bir dizi seyrediodu bende halimden memnundum ehE ama sonra bi kız (dizide) onu seven erkeği yalanlarla atlatıp (üstelik hala sevdiğini ima edip) başkasıyla öpüşüodu, geri döndüğünde odasına seven erkekten "geçmiş olsun" kartı ve güller falan buluyodu. Kızlardan biri (gerçekte) "böyle erkeklere çok sinir oluyorum kızı üzdü şimdi, erkekde sülük gibi yapıştı" dedi. Kız mız dinlemeden uçarak girerdim ama çok uzağımdaydı ve üşendim falan. Neyse anlıycaın, evet erkekler dediğin gibi, ama kızlarda böyle =) Yada her türlü insan var...[signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

Tiheyhey

Alis %99 bööle kalan %1 zaten gay deseydi daha bir komik olabilirdi valla..

Tabi Alis'e sormak isterim sağlıklı genelleme yapmak için gerekli olan denek sayısına ulaşabilmiş midir? Ulaşabilmişse bu denek sayısı kaçtır? 3000 civarı bir rakam beklerim bu genellemenin gerçekçi olması için... Ayrıca kadinlarin adam gibi adam yok tribi ve kadinlarin erkekler hakkindaki yanilgilari şeklinde genellemelerde mevcut.. Genellemeci bir insan olarak sevebilir bu genellemeleri... :D[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar nekadar neoelektiksiniz.

Hersey deneylerle raporplama ile olcuyorsunuz :) bir takim seyler hic bir sekilde olculemez bunuda biliorsunuz.. tamam erkekler bir yonden anlatim kizlarinda illaki bir takim icratlari vardir bunun askine solemiorum burda kendi hakimda konusuyorum ve yasadiklarim hakinda ama geneleme olarak bu gibi olaylarda bu gibi durumlar yasanir ne yazik ki ..[signature][hline]Working on Runuo save project;

Sosyal ağlarda paylaş

Alis yazdıklarında belki haklı olabilirsin , buradaki yazıları okuyanda seni belki haklı görebilir.
Fakat !
Erkeklerin tabiatında hayvanlık arayan kadınlar niye kendi tabiatındaki nankörlüğü görmez ?

Nasıl oluyorda bir ilişkide ( bir ilişkinin hiçbir noktası tek kişikilik değildir ) tek birtaraf hatalı oluyor ve adı ilişki oluyor?

Erkeklere nefret kusuyorsun . İçinde kusulacak bir nefret varsa bunun bedelini erkeklere ödetme . Kimse kendinde olmayan bir şeyi sunamaz veremez

Yaşadıklarını yazıya döküp hak aramak yerine bence aynaya bak , gerek erkek olsun gerek kadın olsun eger bir ilişkide hatalı arayanacaksa uzakda aranmasın aynanın karşısına geçsin suçlunun yüzünü görsün.

Not: Aşkın geçtiği şiirleri güzel kılan hislerin kaba sığmaması ve kelimelere akmasıdır. Yani güzellikler kelimelerde değil hislerdedir/hissedendir . Nefret ve bunun gibi duyguları kafiyeli hale getirip şiir adının verilmesi saçmadır kanatimce[signature][hline]Server :Xign
NicK :volkann
Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolcan, 31 Ağustos 2005 04:42 tarihinde demiş ki:
Alis yazdıklarında belki haklı olabilirsin , buradaki yazıları okuyanda seni belki haklı görebilir.
Fakat !
Erkeklerin tabiatında hayvanlık arayan kadınlar niye kendi tabiatındaki nankörlüğü görmez ?

Nasıl oluyorda bir ilişkide ( bir ilişkinin hiçbir noktası tek kişikilik değildir ) tek birtaraf hatalı oluyor ve adı ilişki oluyor?

Erkeklere nefret kusuyorsun . İçinde kusulacak bir nefret varsa bunun bedelini erkeklere ödetme . Kimse kendinde olmayan bir şeyi sunamaz veremez

Yaşadıklarını yazıya döküp hak aramak yerine bence aynaya bak , gerek erkek olsun gerek kadın olsun eger bir ilişkide hatalı arayanacaksa uzakda aranmasın aynanın karşısına geçsin suçlunun yüzünü görsün.

Not: Aşkın geçtiği şiirleri güzel kılan hislerin kaba sığmaması ve kelimelere akmasıdır. Yani güzellikler kelimelerde değil hislerdedir/hissedendir . Nefret ve bunun gibi duyguları kafiyeli hale getirip şiir adının verilmesi saçmadır kanatimce

ben zaten sana veya kimseye demiorum ki erkekler boledilr erkekler soledir ben dogruyum ben buyum demiorum

iyi anlamamisin; tabiki hic bir hata tek tarafli deildir.. benim demek istedigim su

tamam bir takim sorunlar tek tarafli deildir ama bir takim seyler tek taraflidir ornek.

E.a neden beni baskasiyla aldatsin ? neden yalan solesin ? buda mi cift tarafli ?

gelelim siir meselesine tkr yaziorum bu bir siir deil siir portresi verdim.. istiorsaniz duz yaziya cevireyim.. farketmez ama zaten bunun tartismasini yapmiorum.

Aslinda bunun hakinda bir yorum yapmanizda gerekmior sadece hislerimi paylastim..[signature][hline]Working on Runuo save project;

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alis, 31 Ağustos 2005 05:04 tarihinde demiş ki:

E.a neden beni baskasiyla aldatsin ? neden yalan solesin ? buda mi cift tarafli ?

Bence "evet, çift taraflı"...
Seni aldattıysa, bunda sende bulamadıklarının etkisi ya da senin ona yaptıklarının yetmemesi, istediklerini karşılamaması gibi olgular da var.
Yani gerekenleri karşılayan bir yin varsa, yang onunla bir olacaktır muhakkak...

not: Suç senin demiyorum, sadece ilişkiler iki kişiyle ilişki olur diyorum. Yoksa sizin hikayenizi okumuşluğum yok tabi ki...[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alis, 31 Ağustos 2005 16:56 tarihinde demiş ki:
kardesim ozmn bir iliskide birisinin digerinde istedigi ozellikler bulamiorsa ayrilsin baskasiyla yolunu devam etsin bu aldatmak yalnis birsey haksizmiyim

Haksızsın demedim ki?
Bir ilişkiyi bitirmeden bir diğerine geçmek, ilk ilişkideki partnerini hiç önemsemediğini, umursamadığını gösterir..

Tabi bunun yanında -farklı olanı gördükten sonra asıl sahip olmak istediğinin ne olduğunu anlamak istiyor- da olabilir.[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kymophobia, 31 Ağustos 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
said:
Alis, 31 Ağustos 2005 16:56 tarihinde demiş ki:
kardesim ozmn bir iliskide birisinin digerinde istedigi ozellikler bulamiorsa ayrilsin baskasiyla yolunu devam etsin bu aldatmak yalnis birsey haksizmiyim

Haksızsın demedim ki?
Bir ilişkiyi bitirmeden bir diğerine geçmek, ilk ilişkideki partnerini hiç önemsemediğini, umursamadığını gösterir..

Tabi bunun yanında -farklı olanı gördükten sonra asıl sahip olmak istediğinin ne olduğunu anlamak istiyor- da olabilir.

tmm tmm dogru .. ama ne yazik ki aldatilinca o aciyi hissetmek .. iste bu gibi bir yazi yazmak gelior icimden..[signature][hline]Working on Runuo save project;

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...