Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güçlü boss ?

Aware3

Öne çıkan mesajlar

said:
Undertaker_, 30 Ağustos 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
Orc Banditi Nasıl kesiyolar :) Manasını alıyo adamın mana pot mu dayanır ona cok da zor kesiliyo troll kingden sonra Talos da war

Direk lvl 70 bi blade master tank yapıp başlıyo kesmeye 2 massive bi duffer parazit atıyor sürekli 4 sin drain,wampir touch vuruyorlar sürekli öhm 3dk sürüo ne zmn spawn olsa kesioz :D 3 kere kestiq hala holy water ı göremedik o başka[signature][hline]Türkmusun baba god gun meni kill baba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 30 Ağustos 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
said:
Undertaker_, 30 Ağustos 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
Orc Banditi Nasıl kesiyolar :) Manasını alıyo adamın mana pot mu dayanır ona cok da zor kesiliyo troll kingden sonra Talos da war

Direk lvl 70 bi blade master tank yapıp başlıyo kesmeye 2 massive bi duffer parazit atıyor sürekli 4 sin drain,wampir touch vuruyorlar sürekli öhm 3dk sürüo ne zmn spawn olsa kesioz :D 3 kere kestiq hala holy water ı göremedik o başka

lolmsusun sen_?
lvl 65 ::ujio:: (berserkerhero)
lvl 63 :ınformer:: (berserkerhero)
lvl62 saverangel(debuffer/healer)
lvl 61 centrix(mage gözcülük yapıyorum human gelirse !!)

bu kdr adamla 2dk sürmedi....içindende holy water templa ve BUS çıktı... okdr yok lvl 70 2 ful healer fln gerek yok....
en güçlü TK gibi ama japkodaki burialin gösterdiği boslarda TKdan daha güçlüdür başka...am genelde TK dan unique soul potdan başka bişey çıkmıyo geçende golden earning çıktı..2odef 10ınt bonusmu ne zzzz...güçlü olupta ii drop veren talos bence...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 30 Ağustos 2005 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 30 Ağustos 2005 17:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrTownUser, 30 Ağustos 2005 17:00 tarihinde demiş ki:
holy water kaça abi :D :P

clanda yeni 59 olan adama averdik arakdaş çevresinden sende gel orc olsan aha 200mlik beleş item alıreısısn asdasdsasd:Dgel orc ol:)[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

belkı boss deyıl ama bence en guclu yaratık absy 20. katı canavarı ( bir keresınde cıkmıstım )
trol king ın 250bin canı var. ben vampir attım 25k damage vurmustum :D

imla hatalarını duzelttım duzeldı kadar :)

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 30 Ağustos 2005 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 30 Ağustos 2005 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

TK illa tanker le alıcam demezseniz mage lerle oluşan bir parti için çok kolay(1 drane yeter). Ama tanker için en zor boss olduğu doğrudur.

Bana en ters gelen SQ acaip bir range i var hele azıcık lag varsa magelerin hiç bulaşmaması gereken boss.

Talos malum 62+ iyi itemli ve iyi 2 priestla her warrior alabilir.

Bu aradada hiç lafı geçmemiş ama DF de yeterince light res yoksa acaip zorluyabiliyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...