Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl 70 Rouge Skill

Fortuna

Öne çıkan mesajlar

assian skili diyorsan %800 sanırım spikedan tabiki iyi ayrıca 60-70 arası 5 stattan skil geliyor 5x10=50 stat +masterdan %15 az dmg geliyor kasabiliyorsan kas yararını görürsün ben kasmam şahsen zaten oyunu bıraktım ajdfavjdas[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

onu burial yedi ona sor zannedersem %25 herşey eksiliyo hp attck zart zurt.....[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

xig de redbaron lvl 70,oyuna girdiğim bir ara sorarım.şu an reskill yapmadıysa okçu idi,okçuların lvl 70 skill ide koşarken ok atmak bildiğim kadarıyla,belki damage i de artıyordur.ama şöyle söyliim,lvl 66 paper olmama rağmen lvl 66 bi rog kesemez beni,anca potumun bitmesi ya da lag a girmem lazım.hatta iyi bir oyuncu değilse rahatlıkla kesebilirim,acid potlar yardımıyla.bu oyundaki tek ve en güçlü char priesttir.şuan bildiğim lvl 70 priest yok.zaten olduğu vakit oyunun kralı olcaktır.1440hp pot basabilme yeteneği de cabası...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 30 Ağustos 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
Bloody Beast adlı bi skill. ( yanlışım varsa düzeltin )

Cut skill' inin son modeli. Disregards opponent's defence...

Adını hatırlamıyomda böle olacak. %800 değil.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 70 skilli burda bi ss de vardı ama şimdi arayamayacam.
Cut ın en üst seviyesiydi. Ararsan bulursun.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...