Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pelerin gorevine gelecek adamlar ??*

pisikopat_5

Öne çıkan mesajlar

kendime yanit: ares el morad sa eger woot ve patriottan yardim iste. bi kac master gelir ordan.. ben gelirim mesela..[signature][hline]ARESDE SATILIK;
CHITIN BOW+6/60 (160 AP,60 FLAME DAMAGE,250 MP BONUS, 50 POISON RES)
IRON IMPACT+6/60 (160 AP, 60 ELEMENTAL DAMAGE) PM FOR MSN...

[Bu mesaj electroreflex tarafından 30 Ağustos 2005 21:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheDukeWillIAm, 30 Ağustos 2005 21:03 tarihinde demiş ki:
olmazzzzzzzz tankın warrior olması gerekır... + en az 3 healer we 55 + rougeler gerekır tabe healerlar en az 3 tane olacaq... bu arada warriorların 60 weya 62 olması gerekır en az...

55+ asasini ne yapacaksın. 5-6 tane 14 lvl asasin kasıp gidilecek. sürekli %5 vurup canı azaltılacak. son %15 inde falan master warrior 2 tane 1920 ile tank olacak. görevde massive atan varsa çok daha çabuk biter.
Sosyal ağlarda paylaş

2 Tane en az 60 lvlTank warrior
6 Tane 1920 Healler
1 Tane Debufer
7-8 Tane 15 lvl asasin
Bir pelerin görevini yapmak için yeterde artar biLe...
heallerler 3er 3er ayrılacak 3ü bir tank 3ü diğer tankı heallıcek.. 15 lvl asasinlerde Blood rain di sanırım o atagın adı lvl 15de acıLıyor %5 vuruyor... sadece o atackLa vuracak.. Bu şekilde o görev muhtemeLen 2,5-3 dk da kazasız beLasız biter
Sosyal ağlarda paylaş

ben o zamn bunu clan liderine soyliyim ekıbı toplayıp tekrar gideriz.

3 heal
1 buffer ( 1500 luk ) yada buff scrool
1 mage
1 rez ( 30stones)
4 asasian
3 tank war

yeterlimi :)
ben en az 50+ asasian almayı dusunuyorum cunkı %10 ve %5 i bir arada kullanmak daha mantıklı olcak.3 healer dedım cunkı kafes yaparlar butun party e diye dusundum

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 30 Ağustos 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...