Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Höhhh be Cimbom Andersonu'da Villareal'e kaptırdın ya!!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

He bu arada da Hakan Şükür'ün çok akıllı olduğunu savunmuyorum he yanlış anlaşılmasın. :D[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

merak edıyorumda bjk fılan alsaydı hala ıyı fılan dıyecekmıydın.Sırf kendı takımın aldı dıye boyle kendının bıle ınanmayacagın sacma sapan laflar edıyorsun.sabanın nesı ıyı ya. sen sımdı kalkar apoda muthıs fıland ersen[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

ahah..
saban oglu saban ya..
o adamın atıcagı gol sayısı bu sezon 10 u gecmez iddayada girerim..
bırakın ya.. beles diye aldılar iste adamı. fatih terim bile istemiyo. geldiginde bulent'in ilk idmandaki suratını görmediniz heralde?istenmiyo adam cunku aptal. fatih terim'le araları neden acildi biliyosunuz.jeep meselesi.. aptal bi adam saban yani kısaca..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 09 July 2003 15:32 tarihinde demiş ki:
FLAŞ....... FLAŞ......... FLAŞ.........

Van Hooijdonk'u Fb'ye, Andersson'u VillaReal'e, Ahmet Hassan'ı, Okan Koç'u, Sinan'ı bjk'ye kaptıran yönetim sonunda suskunluğunu bozdu ve bombayı patlattı!!!

Canaydın'ın büyük çabalarıyla işi gizlice bitirdiği ve Brezilyalı Ünlü Santrafor BONUSSİMO ve Romen Yıldız AYRANİÇ ile prensipte anlaştığı ifade edildi!!!

Ancak ÇemişkezekSpor ve AkçaabatSebat spor ile ikinci ligin flaş ekiplerinden Vestel Manisanın da bu futbolcularla ilgilenmesi sıkıntı yaratırken, yönetimin elini çabuk tutup bu transferi bir an evvel (3 vakte kadar) bitirmek istediği öğrenildi!!! Özellikle Canaydın'ın bu iki futbolcuyu çok istediği öğrenilirken AYRANİÇ'in mandrasındaki eltisinin oğlunun "Türkiye'ye gitme sağılırsın" diye olumsuz telkinde bulunduğu ve bu iki futbolcunun yıllık 300 kilo buğday istemelerinin yönetimi kara kara düşündürdüğü de gelen haberler arasında!!!

Ali Dürüst ise akşamüstü yaptığı açıklamada transferleri yalanlarken!! "Bunlar hayal ötesi transferler, keşke yapabilsek ancak şu an gündemimizde yoklar"dedi.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

zhaeuıhuıohozıhaeıuhıaeuhıauhu abi koptum :D[hline]Böeeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...