Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Myko Orc

SileNtsil

Öne çıkan mesajlar

said:
NeroWarden, 30 Ağustos 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
Deimos ta halen daha oynayan kaldımı ya.Çok güzeldi birlik beraberlik ama lanet Host makine diye fax makinesimi koymuşlar nedir.Deli gibi lag wardı.

asdasdasdsa faks:):D çok pis lag vardı 20-25 sn nerdeyse...ben hatırlıyorum dtsye dalıyodum ...bi lagg giriyodu 25 saniye sonra 5 -6 tanae kesilmiş halbuki ben öle beklemişim yani...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NeroWarden, 30 Ağustos 2005 15:24 tarihinde demiş ki:
Deimos ta halen daha oynayan kaldımı ya.Çok güzeldi birlik beraberlik ama lanet Host makine diye fax makinesimi koymuşlar nedir.Deli gibi lag wardı.

super espri :D[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben şu an ankaradayım o yüzden giremiyorum mykoya (adsl yok setup cdsi izmirde kaldı, vakit vs...vs...)

ama oyunda gördüğümde yardımcı olmaya calışabiliriz.

noobzdan sonra klansız kalanlarda biraz daha aktif olursa yeni klanlara girebilirlerdi bence. buffy 2 de ben kan kardeşliğindeyim filan fıstık. bulunur yani clan...

ama gün gelirde murtaza inaktifken kral seçilirde (:)) geri dönerse ben yine onlarla birleşirim. eski tayfa eğlenceliydi bayaa :)[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

silent, hocam adsl speed test sayfasını kullanarak ip adresini 85.101 li denk getir. hiç lag olmuyo. ben hala oynuyorum deimosda. b4lif3 klanındayım şimdi(hatırlayanlar varsa knighthood klanının adamlarının çoğu burda öyle söyliyim). bu arada silent, ben klan bankı hala saklıyorum. senin de hakkın var orda. istersen veririm payını. TT__ oyunu bırakmış onun shard necrozanda. necrozan da kalsın o item onun payını klan banka devrediyorum(biraz zarara giriyos ama :D). ben klan bankın son eşyalarını da dağıtıyım böylece. zaten en değerli malzemeler bikaç priest chitindi. priest chitin şu an 1m :D Bendeki tüm klan malzemeleri etse etse 10-12m eder. 10-15m nakit bulup koyucam klan banka itemleri de kendime alıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...