Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz den düşen itemler

Undertaker_

Öne çıkan mesajlar

valla new order la ben gördüğümüz küçük büyük herşeyin altına girdik tk talos, bone sketelor ,bone collector ,atilla antares javana,bach,bishop,duke herşey diezde bone sketeloru bilmeyenler bile var o kadar n00blar var. düşün yani ...[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 29 Ağustos 2005 17:34 tarihinde demiş ki:
czdeki bütün yaratıklardan bes bus düşme ihtimali var. genelde beastlerden +7 takılar ve bus/bes fln çıkar. sanırım bus/bes en ii riote,atros,blood don dan çıkıyor (bowlda). golemden halberd, ib, chitin, viper çıkıyor. mirage ve glave düştügüde söylentiler arasında. dark stonedan chitin shell pad düşüyor onun dışında elixir, viper , salamander gördüm.

Golemden glave düşüyor. Gözlerime gördüm.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 29 Ağustos 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
cardinnal , baron ve beasttan blessed türevleri çıkar
(barondan dispel scroll da çıkmıştı bi ara :) )
bi kişide dark stoneden shell düşürmüş :P

[Bu mesaj Aware3 tarafından 29 Ağustos 2005 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]

cz de dark stone mi ? . gerçi tam gezmedim pk alanları hariç ama yok die biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bishoptan complete helmet ,barrkiradan warior shell helmet, lesath tan elixir ,dükeden iron x ,barrk tan preist shell helmet ,lobo lupus lycaon, pendantları hammer ları bunlar benim düşürdüklerim (sadece en az 20 bach oldu hiç bi dropunu görmedim en iyi dropu str +5 belt :)))c.z golemde iron bow glave cleawer..d.m yi saymiim :))çok uzun[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:ExtREME
nation: El morad
hit:Kim vurduya gittim gelecem
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

dm den shard raptor shell pauldronlar düşürdük dark stonedan warrior shell pad crimson wing den roque shell bot fallen angelden warrior roque priest shell glove obodan warrior shell pad dukeden roc bach den rol javanadan elixir lesath dan chitin shield shauladan scorpion shield bone collectordan skull hammer daha neler neler aklıma gelmiyor :)[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler şimdiye kadar hep lwl kastım pk yaptım ama dragonn tooth dısında Hiç Boss kesmedim Su dier bosslar lobo vs. Kesilmesi kolaymı yani neler geregir 60 lwl i bi assasin kesermi healersız veya neler kesebilir elimde +6/60 mirage la +6/60 shard war Kesebilirmiyim ben[signature][hline]Nick:Undertaker
lvl:6x
Server=Xigenon
Nation=Karus
np:2***
Clan:Number1

My love ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...