Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş vs Diyarbakırspor

ReDDoG

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Diyarbakır harika bir maç çıkardı kendilerini tebrik ederim

Ama beşiktaşıda yamana atmamak gerekiyor eminim ki türk takımımız Uefa'dada büyük başarılara imza atacak
Ailton ve Kleberson kendilerini uefa'da kanıtlayacaktır..

Her zaman her yerde gerisi belli zaten Fener derim geçerim :)[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
But I need to know you're behind me
Sosyal ağlarda paylaş

Çok gol kaçırdılar ama olmadı işte
Bilmiyorum bana kalırsa Rıza çalımbay la bu iş yürümez

Şahsi fikrim lütfen hoşgörün , Rıza Çalımbay ve Ersun Yanal ikilisi aynı felsefi görüşte bir ikilidir onlara göre takımı oyuncu kurtarmaz Teknikdrektör kurtarır

İlerleyen zamanlarda görücez ki Ailton ile arasında büyük uçurumlar oluşacak
Geçen dönemin Hagi , Ersun ve Hakan Şükür üçlemesi gibi olacak.[signature][hline]I will sacrifice to find paradise
But I need to know you're behind me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gellidus, 29 Ağustos 2005 00:58 tarihinde demiş ki:
Ayrica madem top dondu olmayan foul! dan bize beraberligi getirdide diyarbakir in golunde faul yokmuydu? Bence vardi adam bizimkini yikti sonra gitti topu aldi orta yapti bizimki basamadi o orta gol oldu. yani futbolda olur boyle seyler hakemler saniyede karar veriyor biz 10 kere izleyip oyle laf ediyoruz heriflere ..

güzel söylemişsin bende takıldım diyarbakırın golüne ama sevgili lig tv bi türlü tekrarlarda yer vermedi o pozisyona yada ben kaçırdım..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mck, 29 Ağustos 2005 02:14 tarihinde demiş ki:
Bu arada Diyarbakır harika bir maç çıkardı kendilerini tebrik ederim

Ama beşiktaşıda yamana atmamak gerekiyor eminim ki türk takımımız Uefa'dada büyük başarılara imza atacak
Ailton ve Kleberson kendilerini uefa'da kanıtlayacaktır..

Her zaman her yerde gerisi belli zaten Fener derim geçerim :)

abi ailtonla kleberson kendini ispatlamaya calisan oyuncular degil ki, ailton alman liginde gol krali olmus,kleberson da dunya kupasini kaldiran brezilyada her mac oynamis,brezilya teknik direktorunun brezilyanin en iyi oyuncularindan biri diye nitelendirdigi bi adam..uefa da tecrubeleriyle bize cok yardimlari olacaina inaniyorum[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

youlanin önemini bu maçta anlamıştır heralde herkes. topla oyunu ne kadar kötü de olsa yalancı koşuları defansı çok yoruyordu ve hataya zorluyordu. açıkçası ahmet dursunda bunların hiçbiri olmuyor top gelmeden bir halt yaptığı yok duruyor top bekliyor.

çok gol kaçırdık ama çok top da kaybettik. bunda diyarbakırın da önemi var tabi. benim asıl üzüldüğüm futbolun adaletine. maç 0-0 bitseydi üzülmezdim çok gol kaçırırsan hakedersin. ama diyarbakır kesinlikle gol atmayı haketmedi

gökhana geçmiş olsun çok talihsiz bir sakatlık :( tam da fatih terimin gözüne girmişti. fatih terim kendi söylemişti gökhan ve toraman birlikte milli takımda oynicak die.

şimdi 1-2 ay sürer heralde kendini toparlaması ondan sonra da formunu korur mu artik bilemeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Everton maçındaki olayda hala kanıt yok hatırlatırım. Baskıdan tırsıp saçma sapan bi ceza verdiler.

bu olayı yoksayarak konuşsak bile sahaya şiş atmak rezillik. hüseyin kalparın kafasının arkasından girip önünden çıksaydı ne diyecektik acaba...[signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

Yok jazzy yanılıyosun iki sezon önce sahaya atılan bir "doritos poşeti" var. O yüzden saha kapanmıştı 1 maç...

Ayrıca Beşiktaşın evindeki bir sonraki maç Fenerbahçe ile olması bu cezayı bir kat daha ilginç hale sokuyor. Bakalım federasyon gereken yürekliliği gösterip (yani talimatları uygulayıp) beşiktaşa ceza verebilecek mi? Yoksa tüm cezalar sadece Fenerbahçe suçlu olunca mı kullanılacak?[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Ha sen devre arasında Ilhan Mansızı sat sonacıma Luce artik olmus Ilie'yi getirsin kıyak olarak bunları gorme, fener kan alsın biyerlerinden inonude (3-0 dı acıdık 1 gol yedik hehe) sona aynı macta baskanına ana avrat sov . Sona federasyon sampiyon yapti . OLDU CANIM. Ayni federasyondan konferans salonunda federasyonun otunu bokunu dinliodu baskanın.[signature][hline] a.k.a Burningred
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...