Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beni Unuttunuz...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Inte gıremıyorum bazı sebeplerden dolayı tatıl fılan sızlerı cok ozledım bı pc bıldım hemen oturdum basına allahtan ınt baglantısı vardı yoksa delırcektım patıcıksızlıkten kendınıze ıyı bakın arkadaslar sızlerı ozledım[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 13 July 2003 01:34 tarihinde demiş ki:
Inte gıremıyorum bazı sebeplerden dolayı tatıl fılan sızlerı cok ozledım bı pc bıldım hemen oturdum basına allahtan ınt baglantısı vardı yoksa delırcektım patıcıksızlıkten kendınıze ıyı bakın arkadaslar sızlerı ozledım[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

Metall Ethlos? Bu ismi hatırladım nbl dan. :) Hemde çok komik bi anıydı benim için yazmadan geçemedim. Jhelom Moongatede beni kovaliyordun Pk Scorpion ben canım bayağı inmişken eve kaçmıştım oradaki sonra birden sen açlıktan ölmüştün bayagi gulmustum bende . sonra başka bi char ile gelip kemiştin :P Hatırladın umarim :) Akrep kardeş diyorun ehheeh.bak ben taa ordan unutmamişim :lol:[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

Ama o anki hırsını gorucektin ondaki . oldugunde benle dalga geçiyordu akrep felan diye baya hırs yapmıştı anlaşılıyodu diger bi charla geldi bende kaçmadım, mace ile zaten stamım berbat olmuştu :) ama guzel anılardı o zamanlar. artık oynamıyorum, kurtuldum lanet şeyden çok rahatım hatta bi charım daha var versemde kurtulsam onuda :P[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

Ben seni sonsuza kadar garbage a giden xxxxx den korkarmısınız mesajlarınla hatırlıycam. sniff! :lol:[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...