Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daniel Pancu

BoraBora

Öne çıkan mesajlar

Pancu kanimca turkiyeye gelmis en buyuk yeteneklerden biri..Pancunun saglak mi solak mi oldunu kim soyleyebilir? iki ayagini da cok iyi kullanan oyunu iyi okuyabilen,cok iyi paslar cikaran,ve en onemlisi pek cok mevkide oynayabilen bi oyuncu..Su anda satilmasi gundemde..Nedense bazen oyuna kendini vermiyo yoksa muhtesem bi potansiyeli var..Ilk geldii sene oynadigi o toptan bile cok daha iyi oynayabilecek bi oyuncu.Eger takima kazandirilirsa iddia ediyorum ailtondan klebersondan bile daha faydali olup goz kamastirir..Haa bu arada ben ne kadikoydeki fener macindan sonraki pancu culardanim ne de vaduz macindaki guzel futbollundan oturu boyle konusuyorum..[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
insight, 27 Ağustos 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
edik : tellos sölesin.signature][hline]tiryakinim,tiryakinim

[Bu mesaj insight tarafından 27 Ağustos 2005 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]

ukalalik yaptiiinin soylenmesinden hoslanmiyosun sanirim?[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BoraBora, 27 Ağustos 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
said:
tellos, 27 Ağustos 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
1 num. giyo adam ne derece akıllı oldugu bellı zaten

hakaret olarak soylemiyorum..cidden bi problemin olmali

şimdi anladın sanırım nie her aklına gelen adam için topic acılmayacqagını[signature][hline]DN 41
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 27 Ağustos 2005 18:12 tarihinde demiş ki:
said:
BoraBora, 27 Ağustos 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
said:
tellos, 27 Ağustos 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
1 num. giyo adam ne derece akıllı oldugu bellı zaten

hakaret olarak soylemiyorum..cidden bi problemin olmali

şimdi anladın sanırım nie her aklına gelen adam için topic acılmayacqagını

anladim..senin gibi gereksiz adamlarin bollugundan..[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

Üstteki mesajını 2 kere quote yapacak kadar yenisin. Bazı şeyleri öğrenmen gerek.
Güzelim..vs.vs gibi yakıştırmalarla da ne kadar zorda olduğunu kanıtladın . O da güzel!

Ben şikayetimi yapar kenara çekilirim.
Sen kendinle çarpış.
Hadi canım.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tellos, 27 Ağustos 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
cevap veremıyınce hakaret etmek basit bi hareket

senin gibi kompleks insanlarin karsisinda napalim telloscum bizden bu kadar..:)
hakaret diye soylemedim yazdiimla alakasi olmayan manasiz bisey yazarsan gereksiz insan sinifina girersin..baska buyutulecek bisey yok..[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bir BJK li olarak yazıyorum Pancu yetenekli bir futbolcudur ama şu anda 6 yabancı yerine 5 yabancı ile oynamamıza neden olmaktadır çünkü adamın içinde futbol oynama isteği ve hırsı kalmamıştır..Geri geleceğni de pek zannetmiyorum..

İlk seneki Pancu ile şu andaki Pancuyu kıyaslarsak çok açık belli oluyor büyük bir düşüşte olduğu !![signature][hline]TruthAndJustice
:horace: :horace:

_NoelBaba_ at the back ..
Sosyal ağlarda paylaş

cok zordayim insight..yusuf yusuf oldum..Forum kurallarini da ogret bana bi ara..normal hayatta bu kadar mi eziliyosun ki burda ben bu forumun eskisiyim herseyi bilirim cart curt diye bi takim havalar edalar?gerek yok ki bunlara "guzelm"..[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bişi yazdığımı hatırlamıuyorum. Yok eskiyim..vs.vs. Bazı kurallar vardır uymak zorundasındır. Uyacaksındır.

Ki seni ezen bi insana ezik diyecek kadar eziksin. [ Umarım anlayış kapasiten vardır. ]

Söylediğim sözlerin beynin olması gerken yerde 1-2 tur atıp çıktığını düşünüyorum.

Forum kurallarını yeni gelen herkese öğretmek isterim, yaptım'da
Üstteki mesaj quotelenmez.
Yaptığın "Güzelim" yakıştırması sebebiyle ceza alman için elimden gelen herşeyi yapıcam.

Bi daha cvp fln vermicem.
Dediğim gibi kendinle cebelleş.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
Sosyal ağlarda paylaş

bir daha cevap vermiceni daha oncede soylemistin..tukurdugunu yalama herseyden once..
Her soylediin seyde ne kadar aciz oldugunu kanitliosun..Sanal alemde demogoji yapip sacma sacma konusarak karsisindakine laf sokma cabasisini ezmek olarak adlandirip bu forumu gozunde cok onemli bi yere oturttuysan gunluk yasamda nasi bi tip oldunu kestirmek cok zor deil..acinacak hale gelmissin haberin yok..[signature][hline]Raki sisesinde balik olsam..Ya da olmasam..Ne bileyim ben ya??

[Bu mesaj BoraBora tarafından 27 Ağustos 2005 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben her seviyesize bi daha sana mesaj yazmıcam derim. Ama her seferinde yazarım. Çünkü özür gerçkten kötü bir olay.

Yinelediğim olaya gelince kenara çekilirim. Kendinle çatış gibi ibarelerle bi daha yazı yazma.!
Konuyu uzatma..vs.vs gibi şeyler anlatmaya çalıştım. Umarım şimdi anlarsın.! Ve sen uzatınca daha önceden söylediğim şeyi tekrarlamak zorunda kaldım.

Galiba 1oo-2oo kere daha tekrarlarım bu gidişle.
1 haftalık üyesin. Tekrarlıyorum öğrenecek çok şeyin var.

Burada şahsa özel threadler açılmaz.
Yazdığın msjlardan yaşının 10-15 olduğu kanısına varmak pekte zor değil.

Bende Beşiktaşlıyım. Ve burada senin gibi Pancu'nun yeteneğinin farkında olan bi sürü Beşiktaşlı var.
Hiç düşündünmü (denesen iyi olur) bu kadar insan neden açmadı Daniel Gabriel Pancu diye.?
Bak fener maçı oldu geçti...vs.vs
Pancu 4 - Fener 3 diye thread'de açtım.

Arama yapıp konuşulanlara baksaydın kitlenme sebebinide anlardın. ( bi ihtimal )

Online yetkili yok.
Umarım en yakın zamanda gelir.[signature][hline]tiryakinim,tiryakinim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...