Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unique Item Upgrade Etmek (Shield)

electroreflex

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar elimde bir "defender of the lord" shield war.. simdi bunu normal upgrade scrollari ile mi yoksa once elementall basip sora bus ile mi upgrade etmeliyim? bu shield e kac cesit enchant bonus ekleyebilirim.. yani unique oldugu icin hem str hemde int ve benzeri bonus eklenebilirmi? bide uzerine atiyorum hem fire hem de glacier resistance eklenebilirmi.. sevgiler saygilar.. cevaplar icin tesekkurler...[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr

[Bu mesaj electroreflex tarafından 29 Ağustos 2005 04:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet beyler mal tezgahta bekliyo yokmu beni aydinlaticak bi upgrade uzmani pati? nasil upgrade edilir bu yunikler? :)[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
Sosyal ağlarda paylaş

haklisin walla.. herneyse yarin bu konuda patlatilmaya calisilacak bende o defender of the lord u gelen taslardan korunmak icin kullanicam :)[signature][hline]* Generic bir campaign:
Sosyal ağlarda paylaş

defender of the lord gibi dehşet bir şeye sahip olup hakkında hiçbirşey bilmiyorsan elindeki bariz bir dupe item.
sonuçta sanırım temple event i bitirmemişsin.
gelelim işin diğer kısmına.
elindeki shield i öncelikle olarak blessed elemental scroll ile upgrade edilebilir hale getiriyorsun.
ardından zaten zorunlusun bu konuda blessed upgrade scroll ile upgrade etmeye başlıyorsun.
bana kalırsa elinde yedeği yoksa +3 yap bırak şimdilik.
diğer bir konu ise unique itemların hiçbirine extra bonus ekleyemezsin.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 29 Ağustos 2005 08:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu tmm unique item o tmm ama. ben beramusta daha temple event i bitirenler olmadığı için göremedim o derece uniqueleri :( benim bildiğimde bes ile upgrade edilebilir hale getirip bus ile upgrade ediyorsun ben +4 e kadar yanma ihtimallerinin %10 die biliyorum uniquelerin.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 29 Ağustos 2005 08:56 tarihinde demiş ki:
defender of the lord gibi dehşet bir şeye sahip olup hakkında hiçbirşey bilmiyorsan elindeki bariz bir dupe item.
sonuçta sanırım temple event i bitirmemişsin.
gelelim işin diğer kısmına.
elindeki shield i öncelikle olarak blessed elemental scroll ile upgrade edilebilir hale getiriyorsun.
ardından zaten zorunlusun bu konuda blessed upgrade scroll ile upgrade etmeye başlıyorsun.
bana kalırsa elinde yedeği yoksa +3 yap bırak şimdilik.
diğer bir konu ise unique itemların hiçbirine extra bonus ekleyemezsin.

+1.
O iteme sahip olupta nası upg edeceğini bilmemen ilginç.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
electroreflex, 29 Ağustos 2005 04:46 tarihinde demiş ki:
arkadaslar elimde bir "defender of the lord" shield war.. simdi bunu normal upgrade scrollari ile mi yoksa once elementall basip sora bus ile mi upgrade etmeliyim? bu shield e kac cesit enchant bonus ekleyebilirim.. yani unique oldugu icin hem str hemde int ve benzeri bonus eklenebilirmi? bide uzerine atiyorum hem fire hem de glacier resistance eklenebilirmi.. sevgiler saygilar.. cevaplar icin tesekkurler...

Yahu sen :D PaTRiot da diilmisin alal :D bende patriot dayım sen ver shield i bana ben +6 yapar bi güsel kullanıırım :D çok güselde gider bana :P[signature][hline]Türkmusun baba god gun meni kill baba
Sosyal ağlarda paylaş

ben tuccarim kardesim satin aldim 300m e :).. arti coktan sattim bile hic durmaz bende item (silinme olasiligi) .. ihtiyaci warmis, bi dark vane karsiliginde bizim clandan zaferin ogluna gitmistir.. yarin oburgun zaferde gorursunuz.. haa dark vane lazimsa veriim o ayri.. ve evet patriottayim... hazir eliniz degmisken +4 dark vane ne kadar eder onu soleyin bana bari.. hmm bi de bunlarin upgrade yuzdeleri daha mi yuksek gercekten? (yaktin ben anvil, ne paralar kaybettim olm senin yuzunden.. koyden adam getirtiyom vurdurtcam seni ula)

[Bu mesaj electroreflex tarafından 29 Ağustos 2005 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj electroreflex tarafından 29 Ağustos 2005 15:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

areste 550 versinler raziyim ben.. :D[signature][hline]* Generic bir campaign:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
electroreflex, 29 Ağustos 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
areste 550 versinler raziyim ben.. :D

areste +6 sini 550 ye laablirm ama biraz kazik yemissin gibi hissetmemen icin sana 650 wereblirm :)
oyunad beni bul bu gece saat 10 dan sabah 8 e kadar oyunda olcagim :D[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
(BANI ACILDIIII :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 29 Ağustos 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
said:
electroreflex, 29 Ağustos 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
areste 550 versinler raziyim ben.. :D

areste +6 sini 550 ye laablirm ama biraz kazik yemissin gibi hissetmemen icin sana 650 wereblirm :)
oyunad beni bul bu gece saat 10 dan sabah 8 e kadar oyunda olcagim :D

okdir tam 10 gibi bulurum seni.. saolasin..[signature][hline]* Generic bir campaign:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...