Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatın Güzellikleri

TheDukeWillIAm

Öne çıkan mesajlar

hah hayat disarida "hadi disari cik" misyonerlerimiz eksikti :)
ogreten adamliga soyunmanin alemi ne simdi? hadi sen oynamasan neyse.. elbet bi yerde bayar birakir insanlar zaten.. keyif almak icin oynuyoruz sonucta.. ee keyifde aliyosan hayat bu deilmidir? budur. taniga baska sorum yok hakim bey..

(hepiniz bu boktan dunyada zaman oldurmekle yukumlusunuz.. sanmayin ki dunya guzel bi yer.. bu kisa zaman icerisinde yiin icin scin keyfinize bakin.. kimsenin size neyi nasi yapmaniz gerektigini solemesine izin vermeyin)[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Konuyu Saptırmayalım,Arkadaşımız güsel sölemiş.Hayatın güselleklerinden bu ko yüzünden mahrum olan bi çok insan war bu oyunu gerçekten zevk için oynayın ve hırs'a çevirmeyin.Ko dan başka daha güsellikler war bunun sizde farkındasınızdır ama oyuna bağlandınızmı bunun farkına varmaya biliyorsunuz.[signature][hline]Diez:BlueMint
Level:6x
Clan:?
Np:46k
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece olaya farklı bi yönden baktım... Anlayanlar gene anladı sagolsunlar.Size kendi fikrimi söylüyorum gene de yaranamıorm. ney yane sımdı bana laf atınca mutlu mu oldun ha? Neymıs efendım yoq hakım,bey yoq soyle... Olm her konuda da illa laf atacaksınız die bi kaide yoq
Biraz da uslusulu dinle.noolur ölurmusun 2 dakka laf atmasan.Ben sadece sizin bilginizde olsun die yazıorm... Lütfen konuyu saptırmayın
Sosyal ağlarda paylaş

al sana hayat. online oyun oynayacam die açıkta kaldım. benimle illöğretimnden aynı seviyede mezun olan arkadaşlarım 4 yıllıklara. ben ise anca meslek yuksek okulku 2 yıllığa gidicem :( nasıl hayat a bakabilirim ki[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

bakmayın üst yazıda yazdıklarım kendi isyanım sadece .o dengeyi bende koydum ama meslek lisesine gittim . ayvayı o zaman yedim. ya salla ben zaten onu öytlseine diyorum. benim arkadaşlara sorun biz hayatın içindeyiz zaten ya. bir çiftlik var yeşilliğin ortasında. sabah uyanıyorsun mekan harika. fl. istediğim zaman kkızılaya arklarla akarız vs vs. hayat güsel be kim kötü demiş. :)[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

hayatın güzellikleri
bence;güzel bir ormanlık 1 mangal bolca alkol :D yanında kız arkadaşın arkada sonuna kadar açık bir cradle of filth şöle güzel pişmiş kuzu şiş bide yorgan yastık alsana hayat işte valla öle bir yerde sonsuza kadar yaşarım :D[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

ilk başladığımda benim için bi tutkuydu.charıma laf edenle dalaşacak kadar. zaten 55 te charım hacklendi.bırakmıştım oyunu sadece arasıra paticiğe bakıyordu m;
ve sonra bi kaç hatrı sayılır arki ve paticikten oluşan bi ark grubuyla cyerde başladık.muhabbet, birlik. yardımlaşma.artık sadece bunun için oynuyoruz beraber cyperde başlayalı çok olmadı gerçi ama ilerde daha da eğlenceli olacak klanımız çok ii sucukekmek:D
tabii bütün dünyasını unutup oyundaki zombi gibi olan arkadaşlara tawsiyem;geç olmadan kendinize gelin herşeyin bi ortası bulunur. 1 ay önce günde 10 saaat oynuyordum ayrıca kafede evde olsam en az 15 saat oynardım.yawaş yawaş kendime geldim artık e hayat zorluyor bazı şeylere ama; bırakın demiyorum bu oyunu tabiiki ben ce çok güzel bi oyun. neyse daha fazla kafa ütülemeyim siz mesajı aldınız :D
kasmayın bu kadar kendinizi oynayan oynuyordur.bırakanda bırakır ;zevk meselesi bu ama kendinize dikkat edin;
hayatta sizi unutmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...