Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzun saç yapıpta helm takmanın nedenleri

qEmrullahp

Öne çıkan mesajlar

1-Saçlarımı blendaxla yıkadığım için playerlar baka kalıo ve oynuomıyorlar ve beni serverlarından banlıyorlar.
2-Uzun saçı sevmiyorum(nden yaptın o zman)
3-Bölee güzel güzel head shotlar yediğim zman dalgalansın istiyorum
4-Helm takmayıca saçlarım çok kirleniyor şampuan parası çok geliyor.Pantene ucuz deil ama onu kullanmak zorundayım.Helm takınca daha az kirleniyor.
Sizde ekleme yapabilirsiniz...[signature][hline]DEF klanının gücü!!!Atam İzindeyiz!''
Sosyal ağlarda paylaş

bu sözlük olayını hiç sevmiyorum hiç olmayan konuları gösteriyorlar böylece millet aa onuda yapalım diyip yeni bir konu oluşturuyorlar ayrıca patinin sözlüğü çalışmıyor diğer tüm web siteleri gibi[signature][hline]İyilik et, iyilik bul.

[Bu mesaj skyly tarafından 14 Ağustos 2005 01:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Helmet takmam. Sadece siyah giyinirim. Soldatı siyah flame için register ettim. Uzun saçı sevmem. Dalgalanır. Düşmanlar kafamı rahat farkeder. Siyah ve kısa saçlarım ve siyah kostümümle gölgelerde saklanır avımı rugerimle avlarım...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Avcı adam helmet takmaz. Actioncı adam takar. Matrixçi adam ta takmaz...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

Christoph_Vassel, 13 Ağustos 2005 09:44 tarihinde demiş ki:
koreliler ve japonlular uzaylı..ben 1-2 senedir kesinlikle inanıyorum artık..

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Dev, 16 Ağustos 2005 12:00 tarihinde demiş ki:
Helmet takmam. Sadece siyah giyinirim. Soldatı siyah flame için register ettim. Uzun saçı sevmem. Dalgalanır. Düşmanlar kafamı rahat farkeder. Siyah ve kısa saçlarım ve siyah kostümümle gölgelerde saklanır avımı rugerimle avlarım...

etmedinki register[signature][hline]DEF klanının gücü!!!Atam İzindeyiz!''Chogh bhis faul yaparam!Chogh bhis bloh koyaram!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...