Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metal Fırtına 2

St_Dreamer

Öne çıkan mesajlar

İlk kitap benim için askeri stratejik hatalar,kurgusal eksiklikler yüzünden biraz vasattı acaba bu nasıl gelecek.
idefixe ön sipariş linki(altta kitap tanıtım yazısı var[signature][hline]Viva la creativa!!!
this game loves me]this game loves me
Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım,yeter ki ıslak ıslak bakma öyle...
Sosyal ağlarda paylaş

yaf konusu açılmıştır da görmedim şu 3. dünya savaşında amma suyu çıkmış hem amatörce bir anlatım var hem yok arnold cumhurbaşkanı oluyor birileriyle çocukça konuşmalar yapıyor fln. metal fırtına fena değildi o bakımdan 2 yi görmedim hiç[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

3. dunya savaşı matrix de kusursuz biçimde anlatılmış bence daha iyisinin olabileceğini sanmıyorum.[signature][hline]yokedemeyeceğin şeyi kontrol edemezsin... (Muad'Dib)
[/b]evrenin dayandığı tek gerçek vardır: nedensellik... (Merovingian)[/b]
[/b]çizim galerim[/b]
bomba yerden gelirse terör, havadan gelirse medeniyet olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Kitapta edebiyat adına bişe yoktu ama kurgusu isanlara ilginç geldi we güseldide aslında.Ama sora ülkücüler flan karıştı olaya iice çorba oldu kitap ama ii reklam oldu bu kitaba.
3.dünya sawaşını da okudum bnce yaratıcıydı..Süryaniler flan!
Bu kitabıda alırm inşallah...[signature][hline]Aşk çiş gibidir,gelirse tutamazsın,tutarsan ağrı yapar...
Sosyal ağlarda paylaş

yazarlarıyla tanışmış biri olarak... neyse biz de bu işin içerisindeyiz. aslında kitaplarının tutmasına çok sevindim ancak anlayamadığım şey neden fantastik edebiyat geriledi şu sıralar geriledi. nereden çıkartıyorsun diyebilirsiniz ama eskiden herkesin bir karalama bir role playing oynama hevesi vardı. fantasturk.com en boş anlarını yaşıyor. orkunlar bir şey başardı ama bu yine şişirilerek yapıldı.

ne zaman göreceğiz acaba hakedenin kazandığını.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün hürriyetin sinema ekinde 2 ayrı metal fırtına 2 kitabı olduğunu gördüm.
Biri orkun uçar'ın diğeri burak turna'nın.
Bunlar ayrıldı mı?[signature][hline]
güneşi sevmez, hep geceyi bekler
koşuyor sanır, sadece emekler.

verince alır, fazlasını ister
seninle uyur, başkasını düşler ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...