Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EA , Valve'ı satın alıyor !!!

Mathias

Öne çıkan mesajlar

said:
Laorx, 24 Ağustos 2005 18:08 tarihinde demiş ki:
westwood'a yaptıklarını hala unutmuyorum :(
[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

Haberi okumadım ama EA'nın Valve'yi alacağını hiç sanmıyorum. Olsa olsa Valve oyunlarının dağıtımcılığını EA üslenmiştir, anlaşma budur yani. Valve son derece büyük paralar kazanan firmalardan bir tanesi. EA, Ubisoft, Activision gibi bir çok oyunu pazarlayan büyük firmaların arasında sadece 1 oyun çıkararak aynı parayı kazanan bir firma diyebiliriz. Böyle bir firmayı hele hele başında Gabe Newell gibi biri olan bir firmayı EA'nın kapması çok zor. Üstelik kendi başlarına kalabilmek için Vivendi Universal'a dava açan ve davayı kazanan bir firma Valve.

EA'ya gelince, eskiden kendilerini severdim ama şimdi nefret bir firma haline geldi, büyük ve kaliteli oyun firmalarını yutuyor, birkaç yıl bünyesinde "özgürlermiş" gibi tutuyor, sonra parçalıyor ve ihtiyacı olan elemanı alıyor. Tabi güzelim firmalarda tarihin sayfalarında kaybolup gidiyor. Oyun ruhunu öldürdü EA resmen. Kendi bünyesinde, kendi adamlarına yaptırdıkları bütün oyunlar, ruhsuz, anlamsız oyunlar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 28 Ağustos 2005 04:25 tarihinde demiş ki:
Haberi okumadım ama EA'nın Valve'yi alacağını hiç sanmıyorum. Olsa olsa Valve oyunlarının dağıtımcılığını EA üslenmiştir, anlaşma budur yani. Valve son derece büyük paralar kazanan firmalardan bir tanesi. EA, Ubisoft, Activision gibi bir çok oyunu pazarlayan büyük firmaların arasında sadece 1 oyun çıkararak aynı parayı kazanan bir firma diyebiliriz. Böyle bir firmayı hele hele başında Gabe Newell gibi biri olan bir firmayı EA'nın kapması çok zor. Üstelik kendi başlarına kalabilmek için Vivendi Universal'a dava açan ve davayı kazanan bir firma Valve.

EA'ya gelince, eskiden kendilerini severdim ama şimdi nefret bir firma haline geldi, büyük ve kaliteli oyun firmalarını yutuyor, birkaç yıl bünyesinde "özgürlermiş" gibi tutuyor, sonra parçalıyor ve ihtiyacı olan elemanı alıyor. Tabi güzelim firmalarda tarihin sayfalarında kaybolup gidiyor. Oyun ruhunu öldürdü EA resmen. Kendi bünyesinde, kendi adamlarına yaptırdıkları bütün oyunlar, ruhsuz, anlamsız oyunlar oluyor.
zaten olay bu. sadece dagitimini ustleniyo.[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar abartmayın şu dağıtımcılık işini.
alt tarafı kutunun altında EA yazıcak. cd'leri kutuları EA yapıcak. olsun o kadar, en azından vivendi'den iyi yaparlar şu işi. (zamanında valve'ı çok uğraştırmışlardı)
ayrıca lathspell'in dediği gibi, gabe newell varken hiç bişey olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...