Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire Oyununa Oyuncu Araniyor

Marlak

Öne çıkan mesajlar

Merhaba
Istanbul'da Anadolu yakasinda oynayan bir vampir grubum var. Ayrilan arkadaslar oldugu icin gruba yeni oyuncu ariyoruz. Su an yeni bir oyun acmis durumdayiz yani eski guclu karakterler yok.
Oyun genel olarak neonate ancilla arasi karakterlerle geciyor. Cok asiri olmadigi surece her tur karaktere izin var (clan yada concept siniri pek yok) ama genel olarak sosyal etkilesim uzerine gecen arada da sikildikca geyik falan yaptigimiz tarz bir oyun.
Yeni cikan vampire the requiem kurallarini kullaniyoruz. Genel olarak vampirden haberdar olan oyunculara kapimiz acik isteyen mesaj atip soru sorabilir. Requiem'i bilmiyorsaniz ogrenmesi kolay ve sistem olarakta sahsen iyi buluyorum.
Saygilarimla,
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi Vampire oyunucusuyum! ilk başta oynamaya her zmn hazır ve nazırımdır! bi de abim war tabii o da benim gbi! ama maalesef ben bi malkavian ve o bir soylu Ventrue veya bir katil Assamite oynar! her ne ise, biz oynarız her zmn oynarım ama ne oynarız requiem mi yoksa Masquarede mi? Siz seçin biz ona göre takılalım!

-Gaia kurtadamları, Cain bizleri, Tanrı avcıları, Törenler büyücüleri ve Stygia Lordları Wraith leri-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...